American Truck Simulator, SCS Software, American Truck Simulator se vydává do Wyomingu

American Truck Simulator se vydává do Wyomingu

SCS představují další stát USA, kam nás zavede digitální silnice v kabině jejich trucků

Zdroj: SCS Software
10. 12. 2020
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

American Truck Simulator od českého studia SCS Software čeká další expanze mapy Spojených států. V příštím DLC se vydáme do Wyomingu. K dispozici od vývojářů máme i první screenshoty, které už byly pořízeny i s novým systém nasvícení, který autoři připravují pro obě truckové hry.

Hlavním a současně největším městem Wyomingu je Cheyenne, kde žije jen necelých 60 tisíc obyvatel.

A podívat se samozřejmě můžete také na starší krátký teaser, který už v listopadu naznačoval budoucí destinaci. A sice stádem bizonů, tedy zvířetem, které má Wyoming ve znaku. Většina fanoušků tuhle indicii velmi rychle správně dešifrovala.

Wyoming už má připravený rovněž profil na Steamu. Samotní vývojáři upozorňují, že je to jeden z nejméně lidnatých států USA, ale o to pozoruhodnější jsou jeho přírodní krásy a národní parky. Hlavním a současně největším městem Wyomingu je Cheyenne, kde žije jen necelých 60 tisíc obyvatel. V celém státě pak ani ne 600 tisíc lidí. Rozlohou jde přitom o 10. největší stát v USA. Na jeden kilometr čtvereční tu tak připadají jen dva lidé. Prostě ideální místo k životu pro ty, kteří potřebují prostor.

Autoři upozorňují, že ačkoli čerstvé screenshoty už spoléhají na nový připravovaný systém nasvícení, stále nereprezentují finální kvalitu DLC. Můžeme se tak těšit na další vylepšení. A samozřejmě netrpělivě vyhlížíme plnohodnotnou upoutávku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru