Alaskan Road Truckers, Green Man Gaming Publishing, Movie Games, Aljašské trucky míří na konzole

Aljašské trucky míří na konzole

Alaskan Road Truckers brzy dorazí na PlayStation a Xbox. I se všemi DLC

Zdroj: Road Studio
27. 5. 2024
Název: Alaskan Road Truckers Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , Žánr: ,
Datum vydání:
18. 10. 2023
11. 7. 2024 (PlayStation 5, Xbox Series S | X)

Hra Alaskan Road Truckers od týmu Road Studio vyšla loni v říjnu na PC. Teď její autoři oznámili, že konzolová verze s podtitulem Highway Edition dorazí 11. července na PlayStation 5 a Xbox Series. Titul má za sebou několik updatů a konzolová verze láká na všechna tři dosud vydaná rozšíření. Autoři slibují nebezpečné prostředí, survival prvky a víc než 6 tisíc mil silnic. Výzvu má představovat proměnlivé počasí i údržba samotného vozu.

Vývojáři si pochvalují úspěšný launch na PC a zpětnou vazbu od fanoušků, která jim pomohla vyladit další detaily. Pokud jde o dosavadní vývoj, ještě v říjnu krátce po vydání dorazil halloweenský update, Trucking Legends Update následoval v listopadu a brzy přišla na řadu také zmíněná DLC. PC verze se prodává za 21 eur.

Zdroj: Green Man Gaming Publishing

S rozmanitým nákladem se máme prodírat aljašskou divočinou, musíme opravovat svůj truck, ale hlídat si rovněž hlad, únavu a vlastní tělesnou teplotu. Pokud jde o environmentální výzvy, narazíme na překážky, jako jsou sesuvy bahna, laviny, popadané stromy a vánice. Na výběr jsou tři režimy, jejichž názvy mluví zcela jasně – casual, standard a hardcore. Svůj truck si můžete upravovat, budujete si pověst a spravujete své sídlo.

Hru vydává společnost Green Man Gaming Publishing.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru