Aliens: Fireteam Elite, Focus Entertainment, Aliens: Fireteam představuje prvních 6 vetřelců

Aliens: Fireteam představuje prvních 6 vetřelců

Podívejte se, proti jakým xenomorfům budeme ve hře stát. Každý používá jinou taktiku

Zdroj: Cold Iron Studios
10. 3. 2021
Název: Aliens: Fireteam Elite Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 24. 8. 2021

Magazín IGN v rámci svých exkluzivních materiálů k nové kooperativní akci Aliens: Fireteam přinesl podrobnosti o některých z vetřelců, které ve hře potkáme. Už dříve jsme vás informovali, že se proti nám postaví víc než 20 druhů nepřátel včetně 11 mutací a vývojových stupňů xenomorfa od facehuggera až po pretoriána, přičemž každý má mít vlastní inteligenci a taktiku, jak demonstrovalo i nedávné gameplay video.

Nyní máme k dispozici podrobnosti o šesti typech xenomorfů, kteří nám půjdou po krku. Detaily o dalších se máme dozvědět později a mezi protivníky nebudou chybět ani androidi korporace Weyland-Yutani.

Buster

Chová se jako obyčejný vetřelec, ale po smrti jeho tělo exploduje a vyprskne smrtící kyselinu na všechny strany. Rozhodně se nedoporučuje jej likvidovat na krátkou vzdálenost.

Drone

Je to lovec, který využívá různé šachty a vzduchové ventilace pro pohyb a překvapení nepřítele. Tiše se plíží místy, která jsou pro něj zdánlivě malá, rychle zaútočí a zase zmizí. Když vám unikne, můžete si být jistí, že se zase vrátí.

Praetorian

Výjimečně odolný nepřítel s neprůstřelnými pláty na hlavě, kterou používá k narážení. V nedávné ukázce se zřejmě jednalo o nejobávanějšího nepřítele.

Prowler

Skočí na kořist, srazí ji na zem a pak zaútočí drápy nebo tesáky. Od jiných čtyřnohých druhů jej odlišuje načervenalý krunýř. I jediný exemplář ve větší skupince ostatních dokáže hráče potrápit.

Runner

Loví ve smečkách a preferují útok ve velkých skupinách. Pohybují se velmi rychle a v boji používají drápy i hbitý ocas. Brokovnice má být účinným obraným prostředkem.

Spitter

Na rozdíl od ostatních vetřelců si rád udržuje odstup od své kořisti. I když má drápy i zuby, dává přednost plivání kyseliny.

Více podrobností o hře Aliens: Fireteam najdete v našich starších článcích. Kromě velkého preview jsme vás upozorňovali třeba na skoro půlhodinovou ukázku ze hry s komentářem autorů, která přinesla další podrobnosti. V akci tu můžete vidět i zmíněné vetřelce.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru