Alan Wake 2, Epic Games, Alan Wake 2 by měl vyjít v říjnu, tvrdí dabér

Alan Wake 2 by měl vyjít v říjnu, tvrdí dabér

Matthew Porretta, který propůjčil hlas Alanovi, si zřejmě nedal pozor na utajené informace

Zdroj: Remedy Entertainment
22. 5. 2023
Název: Alan Wake 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , Datum vydání: 27. 10. 2023

Ačkoliv vývojáři ze studia Remedy několikrát upozornili, že Alan Wake 2 skutečně dorazí v roce 2023, o přesném datu vydání zatím řeč nepadla. Ano, dá se očekávat, že to bude někdy během podzimní sezóny, vše ostatní ale zůstává na úrovni spekulací. Nicméně, po informacích z podcastu Monsters, Madness, and Magic, se už fanoušci mohou zřejmě začít těšit na říjen, protože právě o něm v souvislosti s možným uvedením hry promluvil dabér hlavního hrdiny Matthew Porretta.

Jak upozorňuje například magazín IGN, přibližně v čase 16:30 dojde na otázku stran aktuální práce Porretty v Remedy a právě ve spojitosti s pokračováním Alana Wakea, k čemuž byl herec a dabér ve své odpovědi poměrně otevřený. „Ano, pracoval jsem na tom, mělo by to vyjít v říjnu,“ řekl bez zbytečných vytáček a patrně nechtíc, aniž by si uvědomoval, že může jít o dosud utajovanou informaci. Pokračoval pak tím, že osobně se z Finska a natáčení vrátil minulý týden a že tým z Remedy tvoří skvělí lidé. Nic velkého, nic zásadního, ale příjemné zjištění, že na hru nebudeme muset čekat třeba až na konec roku.

Je ale samozřejmě na místě zdůraznit, že akčoliv sám Porretta mohl být vtažen do interních debat, informace nemusí být platná a hlavně, z jeho úst ji nejde považovat za oficiální. Přesto se zdá být poměrně věrohodná a nedivili bychom se, kdyby právě s tímto plánem počítalo i samotné studio. Nepadlo každopádně nic dalšího, ani na konto hry jako takové, ani k příběhu točícího se kolem Alana. Připomínáme proto jen, že Remedy přistupuje ke hře ve druhém dílu trochu jinak a chce nabídnout víc survival prvků, než tomu bylo v případě původní hry. Snad se tedy oficiálních zpráv dočkáme už začátkem června během tiskových konferencí a nejrůznějších oznamovacích akcí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru