Akce Enlisted se rozšíří o válku v Tichomoří

Nová kampaň Pacific War láká na japonskou armádu a její unikátní vybavení

Zdroj: Darkflow Software
16. 9. 2022
Název hry: Enlisted Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 11. 2020 Platformy: , , , , Žánr:

Zrovna když se dočkáme informací o Call of Duty: Modern Warfare II a Battlefield 2042 se pokouší o vlastní vykoupení, přihlásili se s vlastními atraktivními novinkami vývojáři ze studia Darkflow Software. Jejich free-to-play akce Enlisted situovaná do druhé světové války se rozšiřuje o nové bojiště. Po Stalingradu, Normandii, Tunisku, Berlínu a Moskvě do hry dorazí velmi odlišné prostředí – válka v Tichomoří. Krev z jedniček a nul se tak bude vsakovat do písku na prosluněných plážích.

Pacifik v Enlisted hned od počátku nabídne různá bojiště jako velký Guadalcanal nebo menší bitvu na ostrově Gavutu.

Kampaň Pacific War do hry přidá úplně novou japonskou císařskou armádu a její unikátní vybavení. Vydáme se samozřejmě na ostrovy v Tichém oceánu, kde se hráči budou utkávat nejen v kůži pěchoty, ale dojde i na letectvo a pozemní techniku, jak je pro Enlisted typické. Autoři konkrétně lákají na nové zbraně i bojové prostředky. Těšit se můžeme na obojživelné tanky, katany nebo fosforové granáty. S novým rozšířením mají do hry dorazit celkem desítky nových zbraní i vozidel pro japonskou i americkou stranu. Některé z nich si můžete prohlédnout na obrázcích, další najdete na oficiálním webu.

K dispozici budou také nové mechanismy napojené na toto prostředí a jeho specifika – frenetické útoky Banzai, při nichž se voják proti nepříteli vhrne s katanou nebo bajonetem v ruce. Podobně riskantní bude snaha vyřadit nepřátelský tank z bezprostřední blízkosti i za možnou cenu ztráty vlastního života. Pacifik v Enlisted hned od počátku nabídne různá bojiště jako velký Guadalcanal nebo menší bitvu na ostrově Gavutu.

Tak jako zbytek hry bude i Pacific War k dispozici zdarma, ale autoři samozřejmě současně už v předstihu lákají na speciální placené prémiové balíčky, které vám dají na začátku nějakou výhodu a exkluzivní kosmetické předměty. Další podrobnosti o novém obsahu důkladně představuje oficiální web a jeho novinková sekce, kde se můžete ponořit ještě hlouběji do všech specifik a technických detailů.

Všechny novinky přirozeně jako obvykle demonstrují i nové screenshoty, ale také tradičně povedená upoutávka, která opět umí Enlisted hezky prodat. Jelikož mám tohle téma v oblibě a od vydání Battlefieldu V už uplynula nějaká doba, docela rád bych se do Tichomoří prostřednictvím Enlisted zase vrátil. Nové rozšíření vyjde ještě tento měsíc.

Hru vydává společnost Gaijin Entertainment a pohání ji Dagor Engine.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru