Enlisted, Gaijin Entertainment, Akce Enlisted míří do severní Afriky

Akce Enlisted míří do severní Afriky

Druhá světová válka v kulisách Tuniska představuje nové britské a italské jednotky

Zdroj: Darkflow Software
14. 9. 2021
Název: Enlisted Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2020

Válečná akce Enlisted se rozrůstá o nová bojiště, nové mise i nové zbraně. Hráči se přesouvají do rozpálené severní Afriky, kde je čeká bitva o Tunisko. Jedná se o novou a dlouho očekávanou kampaň, na kterou autoři lákali ještě před vydáním hry. Poprvé se tu střetnou italské a britské jednotky, které pochopitelně budou mít k dispozici rovněž vlastní unikátní výbavu, zbraně i bojové prostředky.

Lopatu do ruky

Do boje se tu už nyní v první fázi zapojí tanky Grant I na britské straně a 75/32 M41 SPG na té italské. Nebe budou křižovat stroje Henschel Hs 129 a Hawker Hurricane Mk.IV. Hráči se podle vývojářů mají těšit na zákopy, dělostřelectvo, ovladatelné motorky i vodní čluny. S pomocí lopaty je možné se zakopat a schovat se, když jde do tuhého.Takto bude možné vyhloubit díru až do půl druhého metru pod povrch.

Nová kampaň je zatím k dispozici jen v uzavřeném testu. Až skončí, vývojáři dají hráčům k dispozici další mapy, zbraně i vozidla. Kdo se chce do testu zapojit, musí investovat do early access bundlu, který v závislosti na platformě stojí asi 1300 až 1400 korun a nabízí dvě motocyklové jednotky. Po jedné pro každou stranu. Až posléze se jako v předchozích případech nový obsah v rámci free-to-play hry zpřístupní zdarma ostatním fanouškům. Stejný postup tým zvolil v případě bitvy o Berlín.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru