Age of Empires IV, Xbox Game Studios, Age of Empires IV se ukáže v dubnu

Age of Empires IV se ukáže v dubnu

Uvidíme nové gameplay záběry a vývojáři nám představí další civilizace. A co datum vydání?

Zdroj: Microsoft
17. 3. 2021
Název: Age of Empires IV Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 28. 10. 2021

Společnost Microsoft nás láká na speciální on-line event pro fanoušky Age of Empires, kde nemají chybět atraktivní překvapení, oznámení a novinky. Akce se uskuteční 10. dubna od 18 hodin našeho času. Dozvíme se něco nového o Age of Empires IV, budou představeny některé další civilizace a uvidíme hlavně nové gameplay záběry. Akce má trvat půl hodiny. Kromě čtyřky se ale bude mluvit také o Age of Empires II: Definitive Edition a Age of Empires III: Definitive Edition.

Strategii Age of Empires IV vyvíjí studio Relic Entertainment, tedy autoři her jako Company of Heroes nebo Homeworld. Hra byla oznámena už na Gamescomu v roce 2017 a pořádně se poprvé předvedla až v listopadu 2019 na akci X019. Opakovaně se spekulovalo, že by pokračování real-time strategické legendy mohlo vyjít ještě letos.

Jinak ale marně čekáme na další konkrétnější novinky, tak snad se konečně dočkáme. Age of Empires IV míří na PC a podílí se na něm i tým World’s Edge. První díl mimochodem vyšel skoro před čtvrtstoletím a z příspěvku autorů je zřejmé, že se snad konečně blíží velký comeback této značky.

Více informací o Age of Empires IV najdete v našich starších novinkách.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru