Crash Team Rumble (Crash Bandicoot Wumpa League), Activision, Activision zřejmě oznámí pokračování Crashe Bandicoota

Activision zřejmě oznámí pokračování Crashe Bandicoota

Naznačuje to box s PC verzí Crashe 4 pro influencery. Dočkáme se na Game Awards?

Zdroj: Activision
9. 10. 2022
Název: Crash Team Rumble (Crash Bandicoot Wumpa League) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 20. 6. 2023

Konec roku slibuje být díky udílení cen The Game Awards pořádně divoký. Nejen, že se s největší pravděpodobností konečně dozvíme, na čem pracuje Hideo Kodžima a jeho Kojima Productions, ale pravděpodobně dojde také na oznámení dalšího Crashe Bandicoota. Důvody, proč i v tomto ohledu s nadějí vyčkávat na 8. prosince, kdy se pořádá udílení zmíněných cen, přináší dárkový balíček pro influencery a tvůrce obsahu, který má upozorňovat na blížící se vydání hry Crash Bandicoot 4: It’s About Time na Steamu. Dáme-li stranou obsah balení, které vypadá jako krabice na pizzu, s nímž se pochlubil například kanadský youtuber Canadian Guy Eh, to nejdůležitější přináší poslední řádek falešné účtenky.

Zdroj: YouTube, Canadian Guy Eh

Po součtu položek jako „Crash Bandicoot 4“, „přichází“, nebo „na Steam“ se účtenka ptá: „Máte ještě hlad? Zkuste naší novou Wumpa pizzu za $12.08!“ Youtuber spolu s dalšími, kdo si etikety všimli, tak jsou automaticky přesvědčení, že za pozvánkou k objednání nové pizzy schovává vydavatelská společnost Activision teaser na novou hru, která by mohla být oznámena právě na Game Awards. To pro změnu naznačuje uvedená cena, odpovídající anglickému zápisu (měsíc/den) termínu, kdy dojde na slavnostní večer s moderátorem Geoffem Keighleym. O jakou hru půjde, je pak aktuálně předmětem debat, nicméně ze spekulací už vypadává poměrně jasný kandidát.

Letos v červnu totiž magazín Windows Central přinesl ve svém podcastu Xbox Chaturdays informaci od svého redaktora Jeze Cordena, že by novým titulem od vývojářů z Toys For Bob měl být titul Wumpa League. „Nový Crash? To netuším, odkud tuhle informaci máte. No, asi bych to neměl prozrazovat… ale myslím, že uvidíme nového Crashe Bandicoota, a co víc, bude to nový Crash Bandicoot s multiplayerem,“ řekl v červnu Corden. Doplnil, že by se mělo jednat o čtyřčlenný brawler vycházející ze světa zmiňované série, který by tak mohl konkurovat nejen skvělému Super Smash Bros., ale nově také hitu MultiVersus od Warner Bros.

Nakonec, že v Toys For Bob něco ve spojitosti s Crashem skutečně vzniká, upozorňovali sami vývojáři v polovině letošního srpna, když vybídli hráče na Twitteru, zda uhodnou všechny zobrazené tituly a přidali i tajemnou osmnáctou hru s poznámkou, že mají určitě spoustu volného místa k zaplnění. Už abychom si tedy začali ta možná oznámení na Game Awards zapisovat. A ano, nemusíte mít žádné obavy, tenhle večer si samozřejmě nenecháme ujít a přineseme vám jeho oficiální český přenos, jak jste zvyklí.

 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru