Množí se náznaky nového Tony Hawka a dalšího Crashe

Množí se náznaky nového Tony Hawka a dalšího Crashe

O remasterech obou titulů mluví prominentní insider. V přípravě je prý i nové F2P Call of Duty

Zdroj: Activision
13. 3. 2020

Podle youtubera a herního insidera s přezdívkou TheGamingRevolution pracuje Activision na řadě her, spadajících pod velké a oblíbené značky jako Call of Duty, Tony Hawk Pro Skater a Crash Bandicoot. O jednotlivých titulech mluví na svém twitteru a odvolává se na zdroje, které mu v minulosti mnohokrát poskytly důvěryhodné a přesné informace. Nejčastěji jsme přezdívku insidera skloňovali v souvislosti s battle royale režimem Warzone pro Call of Duty: Modern Wafare, o kterém mluvil už před rokem a loni v červenci dokonce poskytl ručně kreslenou mapu Verdansku, shodující se s aktuální verzí ve Warzone. Zprávy o hrách, které TheGamingRevolution předkládá, jsou navíc v souladu s jinými úniky a zdají se být tudíž poměrně přesvědčivé.

V první řadě padla řeč na čtvrtý díl Crashe Bandicoota s podtitulem The Wrath of Cortex, který původně vyšel už v roce 2001 pro PlayStation 2 a o rok později také pro první Xbox a Nintendo GameCube. Má se za to, že Activision inicioval práce na remasteru, který by doplnil N. Sane Trilogy z roku 2017, potažmo Crash Team Racing Nitro-Fueled z loňska. V obou případech šlo o velmi kladně přijaté remastery a není důvod, proč v téhle snaze nepokračovat. Zůstává samozřejmě otázkou, kdo by na hře pracoval – zda studio Beenox, nebo lidé z Vicarious Visions – ve výsledku ale mohou být do prací na Crashovi zapojeny oba týmy. TheGamingRevolution totiž tvrdí, že vedle remasteru čtvrtého dílu série vzniká i PvP hra s Crashem Bandicootem – zřejmě založená na konceptu party hry Crash Bash – která by mohla od roku 2021 fungovat jako live service titul a starat se udržování série v hráčském povědomí.

Třetím titulem má být Call of Duty od vývojářů ze Sledgehammer Games, které má vyjít v příštím roce, ale překvapivě s free-to-play platebním modelem.

Další část úniku se týká Call of Duty a opět nejde o jediný projekt. Asi nikoho nepřekvapí, že vzniká plnohodnotný nový díl série, o kterém se už v minulosti několikrát spekulovalo a například podle Kotaku má jít o další Black Ops. TheGamingRevolution tvrdí, že hra nese momentálně pracovní označení Zeus a měla by vyjít ještě v letošním roce také jako lákadlo na výkon a možnosti nových konzolí. Druhou hrou, o níž se rovněž v uplynulých měsících hojně mluvilo, je remaster Modern Warfare 2, který se nabízí i na základě úspěchu předělávky prvního dílu této minisérie. O MW2 naposledy mluvil insider Okami, když několik dní před spuštěním Warzone sdílel obrázek finální verze mapy Verdansk a dodal, že na základě pravosti budou moci všichni posoudit důvěryhodnost jeho dalších zpráv. A konečně třetím titulem má být Call of Duty od vývojářů ze Sledgehammer Games, které má vyjít v příštím roce, ale překvapivě s free-to-play platebním modelem. Žádné další detaily TheGamingRevolution neposkytuje a není proto jisté, zda půjde například o další battle royale pro projekt Zeus – to bychom neviděli jako příliš pravděpodobné – anebo o úplně novou hru vzhledem k tomu, že má vyjít i pro mobilní zařízení.

Poslední sérií, kterou Insider probírá, je Tony Hawk Pro Skater. O nové hře se šušká už poměrně dlouho a vyjma insiderky Sabi, resp. skateboardistky Lizzie Armanto, která koncem loňského roku zmínila v podcastu The Nine Club „novou hru od Tonyho Hawka“, o ní před několika dny mluvili i členové punkové kapely The Death Set. Na svém Facebooku otevřeně napsali, že si u nich vývojáři licencovali pět písní pro nového Tony Hawka a slíbili, že už brzy si budou fanoušci moci skladby poslechnout. TheGamingRevolution nicméně dodává, že by nemělo jít o další díl, ale znovu o remaster, na nějž by měly lákat easter-eggy ve Warzone. Jestli se v battle royale módu opravdu objeví, jisté není – dosud na ně nikdo nenarazil – pravděpodobnost vydání nějakého Tony Hawka je ale hodně vysoká.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru