Call of Duty: Warzone, Activision, Activision blíže představuje oslavu 80. let ve Warzone

Activision blíže představuje oslavu 80. let ve Warzone

Rambo dostal vlastní trailer. Na Verdansk se přemístila Nakatomi Plaza a zajatecké tábory

Zdroj: Activision
19. 5. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Jak už jsme vás informovali v průběhu uplynulých týdnů, přesun Call of Duty: Warzone do období 80. let minulého století otevřel vývojářům z Infinity Ward a hlavně Raven Software prostor netušených možností. Už nějakou dobu se proto mluví o tom, že coby noví operátoři budou do Warzone přidáni John Rambo a John McClane z filmů Rambo a Smrtonosná past, což je nepochybně i pro mnoho z vás zpráva zatížená značnou nostalgií. Od rozmazaných obrázků a nekonkrétního lákání se teď navíc můžeme konečně přesunout k výživným informacím přímo od vývojářů a začít se společně chystat na akci pojmenovanou jednoduše Akční hrdinové 80. let. Veškerý obsah navázaný na zmiňované filmy se v Česku a na Slovensku odemkne ve čtvrtek úderem šesté hodiny ranní a těšit se můžete na mnohem víc, než jsou dva drsní Johnové.

Začněme trailerem, který byl zveřejněn včera večer – Activision v náležitě zběsilém střihu a s úvodním pomrknutím v poměru stran 4:3 představuje některé z ikonických momentů Ramba i Smrtonosné pasti, byť se dále z větší části věnuje pouze prvnímu z těchto snímků. Zblízka tak můžete v akci sledovat Rambovu čelenku, nůž i pověstný luk, což ale samozřejmě není to jediné, na co krátké video poukazuje. Nechybí známé hlášky, v záběrech se nakonec přeci jen mihne i část Johna McClana – který pravděpodobně obdrží vlastní trailer – a jediné, co nás může trochu zarážet, je pravděpodobně absence Sylvestera Stallona coby Rambova dabéra pro účely Warzone. Těžko tedy soudit, zda se celá akce podařilo Activisionu dotáhnout do konce, na každý pád ale budou oba pánové k dispozici už od čtvrtka a dostat se k nim budete moci prostřednictvím tematických balíčků, doplněných o ikonické dokončovací pohyby a pochopitelně i adekvátní zbraně.

Časově omezený je také nový mód Power Grab, který je však pouze další variací na již fungující battle royale.

Za povšimnutí pak budou pochopitelně stát i některé změny přímo na mapě Verdansk, které opět odkazují k Rambovi i Smrtonosné pasti. Ve městě totiž najdete ikonický hotel Nakatomi Plaza z prvního dílu Die Hard, chybět nebudou ani zajatecké tábory z Vietnamu a dojde i na ústředí CIA v jednom z hangárů. Podle vyjádření vývojářů ale má jít jen o dočasné úpravy, a až celá akce 19. června ráno skončí, budovy a místa budou z Verdansku odstraněna. Časově omezený je také nový mód Power Grab, který je však pouze další variací na již fungující battle royale. Pozměněna jsou pravidla týkající se rychlosti smršťování zón a jejich velikosti, stejně jako způsobu, kterým je možné vrátit sebe či spolubojovníka do hry. Z hráčů totiž budou vypadávat vojenské známky a jejich sbíráním se můžete propracovat například k UAV nebo právě tokenu pro automatické oživení, protože gulag v Power Grab nebude zastoupen.

Obsahu, který do Call of Duty přibude v rámci nastíněných oslav 80. let, ale bude pochopitelně ještě mnohem víc. Nezahrnuje totiž pouze Warzone, ale také základní multiplayer Black Ops Cold War a pochopitelně také Call of Duty Mobile. V případě multiplayeru dosud posledního dílu série dojde na již dříve představené mapy Standoff a Duga, chybět nebude ani inovovaný režim Die Hardpoint a později dorazí také Multi-Team Elimination, ve kterém se střetnou čtyřčlenné týmy vojáků na největších mapách Cold War. Co se týče mobilního Call of Duty, i tam se podívá John Rambo s Johnem McClanem skrze mód Guns Blazing, ve kterém – hádáte správně – půjde zejména o zbraně.

Pokud se vám nabídka líbí, připravte si ke stažení od 8 do 15 GB s tím, že Activision připravované updaty vydá zvlášť pro Black Ops Cold War a zvlášť pro Warzone, což ale nabízí příjemnou možnost volby v tom, co se stáhne jako první a co tudíž začnete jako první hrát. Yippee ki yay!

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru