Ace Combat 7: Skies Unknown, Bandai Namco Entertainment, Ace Combat 7 slaví opožděně třetí výročí zvláštním updatem

Ace Combat 7 slaví opožděně 3. výročí zvláštním updatem

Do hry zdarma přináší nové skiny a emblémy. Next-gen verze se stále neobjevila na radaru

Zdroj: Bandai Namco
2. 8. 2022
Název: Ace Combat 7: Skies Unknown Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
18. 1. 2019
11. 7. 2024 (Switch)

Zatímco už vývojáři pilně pracují na Ace Combatu 8, updaty pro sedmý díl nepolevují. I když jsme se stále nedočkali spekulovaného next-gen portu, oznámila společnost Bandai Namco novou aktualizaci připomínající třetí výročí hry. A to navzdory skutečnosti, že Ace Combat 7 nevyšel v srpnu 2019, ale už v lednu (PS4, Xbox One), respektive v únoru (PC).

Zdroj: Bandai Namco

Tentokrát bohužel nedojde na žádné nové stroje, ale virtuální piloti se mohou těšit na celou řadu nových skinů a také nové emblémy. Některé skiny pocházejí ze starších her, jiné se inspirují skutečností. Celkem jich update přináší čtrnáct. Update je k dispozici ode dneška, a protože nejde o klasické DLC, nemusí za něj hráči nic platit. Na novinky už tradičně láká čerstvý trailer plné efektních záběrů.

Zdroj: Bandai Namco

Autoři přitom nepolevují v náznacích, že vývoj Ace Combat 7 nekončí, i když už nečekáme žádné nové mise nebo mapy. Nějaká letadla by ale ještě mohla ve hře přistát a vzhledem k mimořádnému úspěchu hry není vyloučená ani zmíněná nativní verze pro nové konzole. Jak už jsme psali dříve, na Ace Combat 8 pracuje úplně nové studio, které založily společnosti Bandai Namco a ILCA. Bylo také řečeno, že osmičku bude pohánět Unreal Engine 5 od Epic Games.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru