3D Realms opět pořádají akci zaměřenou na FPS

3D Realms opět pořádají akci zaměřenou na FPS

Třídenní festival se uskuteční v polovině srpna a slibuje spoustu překvapení i zajímavé hosty

Zdroj: 3D Realms
8. 7. 2021

Společnost 3D Realms i letos uspořádá vlastní akci Realms Deep, která měla loni premiéru. Ročník 2021 bude opět zaměřený především na FPS a retro hry. Pořadatelé i tentokrát lákají na světové premiéry a zajímavé hosty. Akce odstartuje v pátek 13. srpna a poběží až do neděle 15. srpna. Třídenní festival doprovodí také speciální slevy na Steamu.

Střílečky, střílečky a zase střílečky. A i nějaké nestřílečky

Podle organizátorů máme očekávat hry, které jsme dosud neviděli, ale rovněž updaty k těm známým. Celkem se tu bude prezentovat přes 100 titulů od jednočlenných týmů až po samotné 3D Realms. Za všechny pořadatelé jmenují Graven, Wrath, rozšíření Aftershock pro Ion Fury nebo System Shockem inspirovaný Core Decay.

Nebude to ale jen o hrách. Máme se těšit na rozhovory i diskuze a mezi pozvanými hosty jsou také legendy jako John Romero nebo Tim Willits. Výtěžek z merche přitom znovu půjde na charitu. Realms Deep 2021 má přinést staré střílečky, nové střílečky i všechno mezi tím, tvrdí jeho tým. A dojde prý i na nějaký hry, které nejsou FPS. Stejně jako loni.

Na loňské akci se objevilo přes 40 her včetně skvělé české retro střílečky Hrot, která je v early accessu.

Kromě 3D Realms se zúčastní například společnosti Slipgate Ironworks, Devolver Digital, 1C Entertainment, Running with Scissors nebo New Blood Interactive. Spolumajitel 3D Realms Frederik Schreiber si pochvaluje loňský ročník a doufá, že ten aktuální bude ještě lepší. Samozřejmě se znovu jedná o čistě digitální akci, ale bylo by pěkné kdyby jednou, až to okolnosti dovolí, přerostla třeba v tu klasickou.

Na loňské akci se objevilo přes 40 her včetně skvělé české retro střílečky Hrot, která je v early accessu. Jejího autora jsme kontaktovali, ale zatím nevíme, zda se i letos k show připojí. Představu o atmosféře a nabídce si můžete udělat ze sestřihu loňského ročníku. Pokud vás festival zajímá, určitě sledujte její oficiální web.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru