2K zřejmě pracuje na zatím neoznámeném remaku

2K zřejmě pracuje na zatím neoznámeném remaku

Mafii by měl dle vývojáře následovat další titul. Může to být první BioShock či Borderlands?

Zdroj: 2K Games

Společnost 2K Games má ve svém portfoliu celou řadu titulů, jež by byly vhodným kandidátem na přepracování. Koneckonců stačí vzpomenout čtyři roky starý remake české klasiky Mafia: Definitive Edition. A takovou péči by v dohledné době zřejmě mohl dostat i další z titulů, jež má 2K pod sebou, jak patrně nechtěně prozradil jeden z vývojářů. Brett Shupe, jenž v Montrealu působí na pozici motion capture animator, na svém profilu na síti LinkedIn vypsal hry, na nichž se podílel. A mezi nimi byl před úpravou profilu uveden i jistý nadcházející remake, jak si všiml web MP1st.

Zdroj: LinkedIn

Seznam her zahrnoval práci na sportovních sériích WWE 2K a NBA 2K, ale také letošní TopSpin 2K25 od Hangar 13 a rovněž nadcházející Mafii IV i dlouho vyhlížený čtvrtý BioShock. U dalších titulů pak již nebyl konkrétní, přičemž má jít o dosud neoznámený titul bez jakékoli spekulace a další sportovní titulu, který též čeká na oznámení. To na jeho profilu najdeme nyní, původně zde ovšem byla zmíněná i zrušená hra od Supermassive Games s označením Erebus a rovněž i onen neoznámený remake. Ani v tomto případě nebyl Shupe nijak konkrétní, ale smazání těchto položek naznačuje, že patrně nebylo z jeho strany příliš moudré je „vyzrazovat“. Otázkou však zůstává, jakou hru 2K předělává, případně zda se společnost vrátila k některé ze svých dlouho neaktivních sérií.

Nález tohoto záznamu samozřejmě rozvířil diskuzi mezi fanoušky, kteří začali nahazovat možné tituly, respektive své vysněné remaky. Zpráva rezonovala kupříkladu mezi fanoušky BioShocku, kteří sice vyhlížejí pokračování, ale po remasterech by mnozí z nich rádi i remake především prvního dílu z roku 2007. Zmínky padly i o sérii Sid Meier’s Civilization, která příští rok obdrží sedmý díl, a Borderlands, jež bylo nedávno předmětem spekulací kvůli chystanému oznámení od 2K. Objevila se ale i poptávka po jakémkoli oživení Spec Ops: The Line z roku 2012 a příliš se nedivím ani zmiňování Mafie 2, ačkoli ta už jednu definitivní edici obdržela v podobě remasteru.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru