Ve filmu Gran Turismo si zahraje členka skupiny Spice Girls

Geri Halliwell a Djimon Hounsou budou představovat rodiče hlavního hrdiny

Zdroj: koláž/Paramount/Max Village
6. 11. 2022
Název: Gran Turismo (film) Datum vydání: 11. 8. 2023
Gran Turismo (film)

Magazín The Hollywood Reporter přišel s novými informacemi o chystané filmové adaptaci závodní hry Gran Turismo. Jeho exkluzivní článek odhaluje podrobnosti o obsazení. Ve filmu si zahraje někdejší členka dívčí skupiny Spice Girls Geri Halliwell. Zajímavé je to jednak proto, že žádné velké zkušenosti s filmy až na výjimky nemá, ale k závodění má současně velmi blízko. V roce 2015 si vzala Christiana Hornera, který vede stáj F1 Red Bull Racing. Halliwell později informaci sama potvrdila na svém Instagramu.

Další jméno v obsazení je z hereckého hlediska daleko zajímavější. K projektu se připojuje Djimon Hounsou, kterého můžete znát z filmů Krvavý diamant, Strážci Galaxie nebo Ostrov. Tenhle talentovaný herec, který kraloval v mnoha vedlejších rolích byl už dokonce dvakrát nominovaný na Oscara. V roce 2007 za roli ve filmu Krvavý diamant a v roce 2004 za snímek In America.

Snímek už se natáčí v Maďarsku a jeho režisérem je talentovaný Jihoafričan Neill Blomkamp.

Ve filmu se objeví také Daniel Puig, Josha Stradowski a Thomas Kretschman. Už dříve jsme se dozvěděli, že si v něm zahrají také David Harbour, Archie Madekwe, Orlando Bloom a Darren Barnett. Snímek už se natáčí v Maďarsku a jeho režisérem je talentovaný Jihoafričan Neill Blomkamp (District 9, Chappie).

Scénář napsali Jason Hall a Zach Baylin a je založený na skutečných událostech. Je to příběh mladého hráče Gran Turisma, který se stane skutečným závodníkem. Madekwe hraje zmíněného hráče a Harbour ostříleného veterána, který ho učí jezdit. Halliwell a Hounsou jsou rodiče mladíka a Puig hraje jeho bratra.

Z pozice výkonného producenta na projekt dohlíží také autor herní série Kazunori Jamauči. Premiéra byla stanovena na 11. srpna 2023, takže cíl už není daleko.

# film

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru