Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite), Ubisoft, Utvořte tým a vydejte se do boje v Rainbow Six Extraction

Utvořte tým a vydejte se do boje v Rainbow Six Extraction

Pouze sehraná parta bojovníků bude mít šanci na to dosáhnout svých cílů v každé misi

Zdroj: Ubisoft
17. 1. 2022
Název: Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite) Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 20. 1. 2022

Po dlouhodobě úspěšné akci 5 versus 5 se vrací značka Rainbow Six s dalším dílem. V novém, na kooperaci zaměřeném akčním titulu s podtitulem Extraction sestavíte svoji jednotku s dalšími dvěma hráči. Vaše trojice REACT operátorů se bude vydávat do kontaminovaných zón, abyste zjistili, co je zač mimozemská hrozba zvaná Archæans. Vaším hlavním úkolem bude skoncovat s tím, co se za tímto názvem skrývá. Troufnete si?

Postupem hrou okusíte až 13 druhů misí, ve kterých půjde skutečně o holé přežití. Počítejte s tím, že vlci samotáři zde moc nepochodí, pouze sehraná parta bojovníků bude mít šanci na to dosáhnout svých cílů v každé misi. Ty v každém tažení budou tři, což ale neznamená, že k tomuto číslu skutečně dojdete. Už během té první se může leccos zvrtnout a vy budete rádi, že jste z toho, co měla být procházka růžovou zahradou, tak tak vyvázli. Anebo vaše parta bude tak sehraná, že trojlístek misí pro vás nebude díky taktické připravenosti představovat větší problém!

Na výběr budete mít hned z 18 operátorů, kteří se liší tak, aby při hraní za každého z nich byl zajištěn odlišný herní zážitek. Záležet bude na jejich sadě zbraní, vybavení i schopností. Nicméně ať už budete bojovat v jakékoliv z lokací v USA, kam je Rainbow Six Extraction dějově zasazeno, zamořené oblasti jsou nebezpečné a plné mimozemšťanů, kteří vám nedají nic zadarmo. S koncem příběhové linie však zábava nekončí, k dispozici bude i endgame režim Maelstrom Protocol, který nabídne tu nejvyšší míru rizika pro vaše operátory, ale zároveň ty nejštědřejší odměny.  

Rainbow Six Siege podporuje funkci cross-play, díky čemuž si můžete zahrát s přáteli z libovolné platformy, na které hra vychází (PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X|S). Po vydání, které připadá už na tento čtvrtek 20. ledna, taktéž můžete očekávat přísun dodatečného obsahu zcela zdarma.

Základní briefing máme za sebou, jste připraveni se vydat do boje, operátoři? Archæans se neporazí sám!

Nahlásit chybu v článku

Komentáře nejsou povoleny.

Další články
Nahoru