Ubisoftu uniklo datum vydání Maria a Rabbids

Fanoušci Nintenda a tahových her se dočkají ještě letos. Hra má přijít na trh v říjnu

Zdroj: Ubisoft
28. 6. 2022
Název hry: Mario + Rabbids Sparks of Hope Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 20. 10. 2022 Platformy: Žánr:
Mario + Rabbids Sparks of Hope

Přímo samotné společnosti Ubisoft unikla informace o datu vydání připravované hry Mario + Rabbids Sparks of Hope. Chystaná tahová strategie od studií Ubisoft Paris a Ubisoft Milan pravděpodobně dorazí na trh 20. října. Ubisoft neuhlídal svůj vlastní obchod a tento detail se krátce objevil v profilu hry. Oficiálně vydavatel pravděpodobně zprávu potvrdí dnes odpoledne při příležitosti Nintendo Directu, který má být zaměřený právě na third party tituly.

Společně s touto informací se objevily také podrobnosti o takzvané Gold edici. Ta na rozdíl od standardní verze nabídne navíc season pass na budoucí DLC, která přinesou další postavy, questy a bitvy. Součástí Gold edice bude rovněž Galactic Prestige Pack se třemi exkluzivními skiny na zbraně.

Informace, že by hra Mario + Rabbids Sparks of Hope měla vyjít ještě letos před Vánoci, už v dubnu zazněla také v důvěryhodném podcastu Nate the Hate. Jeho autor tehdy tvrdil, že vývoj pokračuje dobře a fanoušci se nemusí obávat odkladu na příští rok, jak se čím dál častěji spekulovalo.

Mario + Rabbids Sparks of Hope míří exkluzivně na Switch a navazuje na Mario + Rabbids Kingdom Battle z roku 2017. Crossover Maria od Nintenda a Rabbids od Ubisoftu byl oznámen v červnu 2021. Tehdy se ještě počítalo s tím, že pokračování vyjde ve stejném roce.

# strategie # tahová # taktická

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru