Soutěž o poukaz ve výši 10 000 Kč na židli HermanMiller

Soutěž o poukaz ve výši 10 000 Kč na židli HermanMiller

Soutěž je uzavřena, vylosovali jsme výherce a odesíláme mu poukaz na nákup nové židle

Zdroj: HermanMiller
18. 7. 2023

Ve spolupráci s firmou Cre8 jsme pro vás připravili soutěž o slevový poukaz na kancelářskou židli značky HermanMiller. V redakci máme několik kousků, které nám firma Cre8 věnovala, a musíme uznat, že komfort sezení, zvlášť při práci naší povahy, se výrazně zvýšil. Z druhé strany si uvědomujeme, že se pořízení kvalitní židle pojí s poměrně vysokou investicí, a proto pro vás máme zmíněný poukaz, díky kterému můžete cenu vaší objednávky snížit o 10 000 korun.

Vyhlášení soutěže:

V pondělí 17. 7. jsme uzavřeli přijímání vašich odpovědí, kterou židli společnosti HermanMiller byste si z katalogu společnosti Cre8 vybrali. Vylosovaným výhercem poukazu ve výši 10 000 korun je uživatel s přezdívkou @smetaknej, gratulujeme! Výherce jsme s dalšími instrukcemi kontaktovali v komentářích pod původním videem, vám ostatním děkujeme za hojnou účast.

Zadání soutěže:

Jediné, co musíte udělat, abyste se do soutěže zapojili, je skočit do komentářů pod videem, které jsme pro vás natočili a napsat nám přímo na YouTube, jaký model židle značky HermanMiller byste si vybrali. Katalog můžete procházet přímo na stránkách firmy Cre8, případně – pokud jste z Prahy – můžete strávit chvíli v jejím showroomu a židle si vyzkoušet na vlastní posez.

Soutěž poběží do pondělí 17. července, konkrétně do 12 hodin, a poté jednoho z vás vylosujeme a dále kontaktujeme.

Nahlásit chybu v článku

Komentáře nejsou povoleny.

Další články
Nahoru