Hideo Kodžima má podcast, ale asi si ho neposlechnete

Nejde o jeho první podobnou show. Vlastní pořad má i dlouholetý producent série Tekken

Zdroj: Kojima Productions
4. 2. 2022

Slavný japonský designér Hideo Kodžima začal natáčet vlastní podcast. Pořad nazvaný Hideo Kojima’s Radioverse je exkluzivně k dispozici ve službě Audible od Amazonu. Zatím je dostupný jen v Japonsku a ostatně samotný podcast je japonsky. Kodžima má v každém dílu mluvit se zajímavými hosty například o hrách a filmech. Hosty prvního dílu jsou autoři japonského YouTube kanálu 2BRO, který má přes 3 miliony odběratelů. Spolupracovali s Kodžimou už při vydání Death Stranding.

Otec Metal Gearu už dřív několikrát naznačil, že na letošek chystá různé nové projekty. Jak jsme upozorňovali, nemusí se týkat jenom her. A tohle je zjevně jeden z nich. Ostatně samotné studio Kojima Productions otevřelo loni v prosinci v kalifornském Los Angeles pobočku zaměřenou na expanzi do filmu, televize a hudby.

Kodžima jinak není zdaleka prvním japonským vývojářem, který zatoužil po vlastní pořadu s hosty. Dlouholetý producent série Tekken Kacuhiro Harada má kanál Harada’s Bar, kam rovněž zve například své kolegy. Samotný Kodžima přitom už pár podobných osobnějších projektů také v minulosti vyzkoušel. Věnoval se blogování i videu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru