F1 Manager 2024, Frontier Developments, F1 Manager 2024 dovolí poprvé vytvořit vlastní stáj

F1 Manager 2024 dovolí poprvé vytvořit vlastní stáj

Autoři lákají na založení vlastního týmu, ale také dynamické vyjednávání a přetahování lidí

Zdroj: Frontier Developments
12. 3. 2024
Název: F1 Manager 2024 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 23. 7. 2024
F1 Manager 2024

Britské studio Frontier Developments oznámilo, že chystá F1 Manager 2024. Jedná se už o třetí ročník z této série, byť předchozím dvěma se nedařilo tak dobře, jak autoři při získání licence doufali. Základní premisa titulu pochopitelně zůstává stejná. Samozřejmostí jsou aktualizované soupisky a další úpravy vycházející z dění ve skutečné formuli 1. Upraven byl formát sprintů například. Opět je naším úkolem dovést svůj tým k vítězství, ale tady přeci jen najdeme jednu důležitou novinku, která by potenciálně mohla k projektu přilákat nové fanoušky. Vůbec poprvé si totiž můžeme vedle existujících stájí vytvořit i svou vlastní.

Se svým týmem se pak postavíme zavedeným soupeřům. Autoři lákají, že můžeme navrhnout vlastní identitu, zvolíme týmové barvy, logo i styl kombinéz. A pak samozřejmě přijde na řadu to ostatní včetně hledání zaměstnanců a sponzorů. Frontier slibují také nový komplexní systém mentality a dynamického vyjednávání smluv. Máme se víc zaměřit rovněž na jezdce i jejich rozvoj a vylepšená umělá inteligence konkurenčních stájí před nás pro změnu postaví hrozbu v podobě přetahování odborníků i pilotů. Tak jako ve skutečnosti. Najednou to možná nebude taková legrace jako z pohodlí gauče při sledování skutečných závodů.

Závodníci se mají lépe chovat na trati a budeme mít k dispozici nové dynamické kamery. Celá simulace má díky tomu působit uvěřitelnějším dojmem. Jinak ovšem zatím studio podrobnostmi šetří a v zásadě při představení opakuje spíše věci, které už známe z minulých dílů. Namátkou tým láká, že bude opět možné přepsat historii v režimu Race Replay tak jako posledně. To znamená zasáhnout do specifických závodů a situací, které se v průběhu sezóny staly, a změnit jejich průběh a vyústění.

F1 Manager 2024 míří na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. Vyjít má letos v létě. Titul se má prodávat za 35 eur. Více podrobností se o hře dozvíme v další epizodě Frontier Unlocked, která se bude na YouTube i Twitchi vysílat ve středu 27. března.

# auta # formule # manažer # sport # strategie # závody

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru