Bojujte s legendárními příšerami ve hře Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Bojujte s příšerami v Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Vyberte si jednoho ze čtyř hrdinů a vydejte se na průzkum mrazivého světa Icewind Dale

Zdroj: Wizards of the Coast
23. 6. 2021

Dejte dohromady tým přátel a vydejte se na strhující dobrodružství s cílem porazit legendární příšery z Dungeons & Dragons. Výprava až pro čtyři hráče na vás čeká v novém kooperativním titulu Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Do něho se můžete ponořit i sami a vychutnat si výbušné akční RPG plné soubojů v reálném čase. Nejvíce zážitků si ale odnesete v kooperaci.

Čtyři postavy a jeden cíl

Postavte se různorodým protivníkům od goblinů a kostlivců po obří ledové obry, beholdery, mstivé draky a další mocné bossy, kteří prověří vaše taktické dovednosti. S nimi to budete mít o poznání složitější a při boji budete muset prokázat obratnost a reflexy; důležitou roli hraje také správné využívání schopností hrdinů a jejich speciálních útoků.

Při průzkumu mrazivého světa Icewind Dale si vyberete jednoho ze čtyř hratelných hrdinů. Liší se stylem boje a dovednostmi. Drizzt Do’Urden bojuje dvěma meči, trpaslík Bruenor Battlehammer využívá štít a mocnou sekeru, Catti-brie je zkušená lučištnice a barbar Wulfgar se nezalekne přesily díky svému válečnému kladivu.

Když to všechno zvládnete, tak se vám zpřístupní ještě nebezpečnější dungeony. V nich vás prověří těžší nepřátelé, ale jako odměnu získáte lepší kořist. V blízké budoucnosti hru čekají dvě bezplatná rozšíření a jedno placené, které přidá tajemného mága. Každé DLC zahrne novou kapitolu a zvýší celkovou náročnost vašeho dobrodružství.

Máte na to zastavit temnotu? Přesvědčte se o tom ve hře Dungeons & Dragons: Dark Alliance a zahrajte si již dnes na PC, Xboxu Series X|S a Xboxu One. Co se týče verze hry na PS4 a PS5, na tyto 2 platformy je premiéra hry odložena na 6. 7. 2021.  V obchodech naleznete Day One Edition se základní hrou a DLC Beholder Weapon Set (šavle, luk, sekera, kladivo). Ke Steelbook Edition navíc získáte digitální soundtrack, mini artbook, DLC Lich Weapon Set (šavle, luk, sekera, kladivo), budoucí placené rozšíření a exkluzivní steelbook.

Nahlásit chybu v článku

Komentáře nejsou povoleny.

Další články
Nahoru