Asus ROG Zephyrus Duo 15

Asus ROG Zephyrus Duo 15

První herní notebook se dvěma displeji

Zdroj: Vortex
10. 8. 2020

Herní notebook Asus ROG Zephyrus Duo v sobě kombinuje výkon a precizní zpracování. Disponuje odolným celokovovým šasi, tloušťkou jen 20,9 mm a nízkou hmotností. Napájení na cestách zajistí 90 Wh baterie.

Dokonalé chlazení a vysoký výkon

Efektivní chlazení je důležité pro zachování maximálního výkonu. O to se stará aerodynamický systém ASS Plus, který má 28,5 mm otvor pro přívod vzduchu nacházející se za nakloněnou sekundární obrazovkou. Teplo od procesoru a grafické karty odvádí 5 tepelných trubek. Rozptyl tepla zajišťují 4 měděné chladiče. Rychlost otáček ventilátorů upravují tři optimalizované profily. Rychlé zvládnutí náročných úkolů zajistí 8-jádrový procesor Intel Core i7-10875H se základní frekvencí 2,3 GHz. Spuštění několika aplikací současně umožní 32 GB operační paměť RAM. Ohromující vizuální detaily v hrách a bezproblémový střih videa nabídne samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2080 Super s 8 GB GDDR6 pamětí. Hry a různá data uložíte na 512 GB M.2 SSD disk i na 2,5-palcový SSD disk s kapacitou 512 GB.

Zdroj: Asus

ScreenPad Plus

Přenosný počítač vybavený displejem SreenPad Plus pomůže zvýšit vaši produktivitu. Sekundární 14,1-palcová dotyková obrazovka nakloněná o 13° nabídne pohodlné prohlížení, usnadňuje práci s více úlohami a také disponuje optimalizovanými aplikacemi. Během hraní her na hlavní obrazovce tak můžete chatovat nebo ovládat streamování. Realistickou reprodukci barev pak poskytne 15,6-palcový primární displej s jemným rozlišením 1920×1080 pixelů. IPS panel dokáže zobrazit 100% sRGB barevného spektra a také disponuje širokými pozorovacími úhly. Plynulé vykreslování snímků zajistí 300 Hz obnovovací frekvence, 3 ms doba odezvy i technologie NVIDIA G-Sync.

Prémiová výbava

Do děje hry vás vtáhne kvalitní audio systém ES Sabre HiFi DAC s certifikací Hi-Res Audio, který tvoří dvojice 4 W reproduktorů a inteligentní zesilovače. Díky tomu si užijete vyšší hlasitost s menším zkreslením zvuku, se širším rozsahem a hlubšími basy. Pohodlné psaní nebo zadávání příkazů umožňuje klávesnice s 1,4 mm zdvihem kláves a RGB podsvícením. Asus ROG Zephyrus Duo disponuje reverzibilním portem USB 3.2 typ C s podporou Thunderbolt 3, který umožňuje připojení externí obrazovky, napájení i rychlý přenos dat. K dispozici jsou také rozhraní 3x USB 3.2 typ A pro připojení oblíbeného herního příslušenství i port HDMI s podporou přenosu videa v rozlišení 4K UHD při 60 Hz obnovovací frekvenci. Přístup k síti poskytne Gigabit LAN. Ve výbavě nechybí Bluetooth 5.0 ani Wi-Fi 802.121ax s technologií Gig+. Obslužný software Armoury Crate má navíc přehledné uživatelské prostředí a můžete si v něm přizpůsobit světelné efekty, doladit herní profily nebo upravit zvuk podle vašich preferencí.

Nahlásit chybu v článku

Komentáře nejsou povoleny.

Další články
Nahoru