Still There, Iceberg Interactive, Zvládnete vesmírnou stanici i vlastní zármutek?

Zvládnete vesmírnou stanici i vlastní zármutek?

V nové temné sci-fi adventuře Still There se stanete strážcem vesmírného majáku

9. 8. 2019
Název: Still There Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Still There je nová psychologická sci-fi adventura od studia GhostShark Games, která z vás udělá správce vesmírné stanice. Čelit tu ale nebudete jen technickým hádankám, ale i zármutku hlavního hrdiny a černému humoru. Samotní autoři říkají, že se jedná o experimentální projekt, který je temný, ale současně sarkastický a plný emocí.

Vaším úkolem je udržovat vesmírný maják v chodu tím, že plníte rutinní každodenní úkoly a současně řešíte i nějaké složitější hádanky. Přirozeně musíte také reagovat na nejrůznější mimořádné situace, asistovat prolétajícím lodím a shromažďovat data o okolním vesmíru. Pomocnou ruku vám ochotně podá Gorky, umělá inteligence stanice. Současně vám bude dělat společnost a podle vývojářů s ní můžete vést zábavné rozhovory.

Postupně budeme odhalovat minulost hlavního hrdiny, kterým je správce Karl. V emotivním příběhu o ztrátě máme čelit depresi, zármutku a řešit další osobní problémy. Stereotyp na stanici Bento situované do víceméně neprobádaného sektoru D42-W81 naruší až záhadná zpráva, která vše změní…

Má se jednat o dospělou hru, v níž budeme nepochybně zkoumat nejen “věci tam venku”, ale i své nitro. Průměru se hra vymyká i na pohled. Nostalgickou atmosféru podporuje staromódní audiovizuální zpracování a retrofuturistická estetika zjevně inspirovaná vědeckofantastickými filmy ze sedmdesátých a osmdesátých let.

Still There míří na Windows, Mac a Switch a vyjít má už letos na podzim.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru