Zlý Wesley Crusher dnes dorazí do Star Trek Online

Teď budete mít konečně oprávněný důvod zlobit se na otravného syna doktorky Crusherové

Zdroj: Cryptic Studios
13. 9. 2022

Dnes v MMO Star Trek Online startuje nová kapitola s podtitulem Ascension. Hlavním padouchem přitom nebude nikdo menší než Wesley Crusher z Nové generace. Ano, to je ten syn lodní šéflékařky, co se zabydlel na můstku Picardovy Enterprise. V zrcadlovém vesmíru totiž vede Terranskou říši. Digitálnímu Wesleymu navíc nedlouho poté, co si svou nejslavnější roli zopakoval ve štěku v druhé sezóně seriálu Star Trek: Picard, propůjčil opět hlas i podobu herec Wil Wheaton.

Nový update vychází dnes na PC a hráči na konzolích se mají dočkat někdy později. V nové epizodě se ale objeví také další známí herci – Mary Wiseman coby kapitán Killy ze Star Trek: Discovery a Chase Masterson jako admirál Leeta. Znát ji můžete z Deep Space Nine. Císař se snaží ovládnout zrcadlovou verzi entity V’ger, která se objevila v prvním celovečerním filmu a disponuje neuvěřitelnou silou.

V ohrožení je tak najednou zrcadlový vesmír i ten náš. Hráči musí společně zastavit zlého Crushera, což by jim vzhledem k jeho diskutabilní popularitě nemělo činit velké problémy… (pozn. Zatímco samotný představitel Wesleyho si časem sympatie fanoušků získal, o jeho postavě to stále moc neplatí.)

V teaseru, který autoři uvolnili před pár dny, můžeme sledovat efekt, který doprovázel V’ger i ve filmu z roku 1979. Objevuje se tu Persis Khambatta jako Ilia, Janewayová v uniformě Terranské říše i lodě všech možných známých tříd. Dnes v 18 hodin se má rozšíření dočkat vlastního launch traileru, jehož odpočítávání už běží na oficiálním kanálu na YouTube.

Star Trek Online je MMORPG , které debutovalo už v roce 2010. Stojí za ním tým Cryptic Studios a primárně se odehrává ve 25. století, 30 let po událostech filmu Star Trek: Nemesis. Původně byla hra placená a spoléhala se rovněž na pravidelné měsíční poplatky. V roce 2012 ale velmi úspěšně přesedlala na model free-to-play.

Titul byl zprvu k dispozici jen na PC, ale v roce 2014 se dočkal také verze pro Mac. Její podpora ale byla ukončena už po dvou letech. V roce 2016 se konečně po letech slibů dočkali hráči na konzolích. Star Trek Online vyšel na PS4 a Xbox One. Ve hře se během let objevila obrovská spousta slavných postav. Na jejich výčet se můžete podívat třeba zde.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru