Zahrajte si nejnudnější videohru ze seriálu Simpsonovi

Nemůžete sehnat Kostilam? Zkuste titul, který hraje Bart - Lee Carvallo’s Putting Challenge

Zdroj: Aaron Demeter
15. 6. 2020

V animovaném seriálu Simpsonovi se objevují narážky na svět videoher pravidelně. Občas se i nějaký ten titul v některé z epizod objeví. To je i případ golfu Lee Carvallo’s Putting Challenge. Že jste o něm nikdy neslyšeli? Také až dosud ve skutečnosti hra neexistovala. Změnil to vývojář Aaron Demeter, který vytvořil fiktivní titul z epizody Marge Be Not Proud (Nemáš se čím chlubit, Marge).

Bart si v tomto dílu přeje dostat hru Bonestorm (Kostilam), ale Marge mu jí odmítne koupit, protože je moc násilná. Po neúspěšném pokusu získat titul krádeží, zklamání maminky, životní lekci a dalších patáliích přichází usmíření. Možná si ještě vzpomenete na láskyplnou scénu, v níž Bart dojme Marge fotkou v rámečku, za které zaplatil. Na oplátku dostane videohru. Přesto vše vyvrcholí tím, že Bart získá místo vytoužené pecky právě nechtěný golf Lee Carvallo’s Putting Challenge. I když je zklamaný, nedá to na sobě znát.

Zatímco Bart si hru nepřál, fanoušci seriálu ano. Kdo by koneckonců nechtěl “odputtovat” míček až na parkoviště?! A nyní si ji každý vyzkoušet přímo v prohlížeči. Autor samozřejmě využil grafiku i zvuky z předlohy. Pokud nemůžete sehnat svou kopii hry Bonestorm, je to volba přesně pro vás, láká vývojář. Lee Carvallo’s Putting Challenge si můžete i stáhnout ve verzi pro Windows, pokud se bojíte výpadku internetu. Na výtvor na Twitteru dokonce upozornil bývalý scénárista a producent seriálu Bill Oakley.

Kde se vzal Lee Carvallo’s Putting Challenge

Jde o narážku na hru Lee Trevino's Fighting Golf pro automaty a konzoli NES z roku 1988. Hra se umisťuje mezi nejhoršími tituly všech dob. Bonestorm známý v českém dabingu jako Kostilam je zase parodií na Mortal Kombat. Obě hry vstoupily v seriálu do prodeje ve stejnou chvíli. Lee Carvallo's Putting Challenge se neprodával příliš dobře, zatímco Bonestorm byl hit. Objevil se také ve hře The Simpsons Game na plakátu a v titulu The Simpsons: Hit and Run se řěší dokonce pokračování.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru