Zahrajte si na holuba, rybičku a lišáka

Zahrajte si na holuba, rybičku a lišáka

Autoři I Am Bread vydají tři bezplatné prototypy. Hráči rozhodnou, který dostane zelenou

29. 10. 2019

Britské studio Bossa má na kontě komediální a bláznivé hry jako Surgeon Simulator nebo I Am Bread. Teď jeho vývojáři představili hned tři novinky najednou, respektive dvě novinky a jeden dříve oznámený počin. Nejde však o tituly v pravém slova smyslu, ale spíš prototypy, které si mají hráči vyzkoušet, a pak autorům poradit, jaký z nich mají následně přetavit v plnohodnotný počin.

V Pigeon Simulator budeme moci kálet na všechno a na všechny.

Hry Pigeon Simulator, I Am Fish a Trash Bandits autoři uvolní už 30. října ke stažení zdarma. Jak už první záběry napovídají, všechny mají jednoho společného jmenovatele a tím jsou zvířata v hlavní roli. Hratelností se ale mají tyto pokusy značně odlišovat.

Pigeon Simulator nabídne singl i lokální kooperaci a hráč musí přežít pokus o svou likvidaci v betonové džungli. Až se třemi přáteli budete stavět hnízda, krást jídlo a pečovat o další generaci holubů. Pigeon Simulator studio Bossa oficiálně oznámilo už začátkem července s tím, že budeme moci kálet na všechno a na všechny. Jeden z autorů z něj lákal za velkého zájmu komunity od června na svém Twitteru.

Trash Bandits také sází na multiplayer. V tomto případě se hráči ujmou lišáků, kteří mají zálibu ve hromadění odpadu. A konečně v I Am Fish se ujmete zlaté rybičky, která se i se svým akváriem vydá na starstiplnou cestu zpátky do oceánu, ale v cestě jí bude stát nejedna překážka. Pokud máte přežít, nesmíte za žádnou cenu vaše skleněné vězení rozbít předčasně.

Spoluzakladatel studia Bossa Imre Jele prozradil, že každoročně tým vytvoří víc než stovku prototypů za zavřenými dveřmi. Takto se chtějí alespoň o pár z nich podělit se světem s tím, že i Surgeon Simulator a I Am Bread začaly jako pokusy. Zpětná vazba od hráčů je podle něj v tomto pokusu velmi cenná.

Neobejdete se bez gamepadu, upozorňuje tým už dopředu.

Bezplatné prototypy budou oficiálně k dispozici až do 28. listopadu a na základě ohlasů od fanoušků se studio Bossa rozhodne, který projekt nakonec dostane zelenou. Nutno přitom podotknout, že na rozpracované tituly působí alespoň na první pohled všechny tituly poměrně uhlazeně, a nejde tak o klasické experimenty.

Dema budou třeba stáhnout prostřednictvím speciálního launcheru, jsou určená pro Windows, ale neobejdete se bez gamepadu, upozorňuje tým už dopředu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru