Záhada kolem kooperace v Gotham Knights je vyřešena

Vývojáři promluvili také o cross-play hraní a jednotlivých edicích hry s různými bonusy

Zdroj: Warner Bros.
11. 5. 2022
Název hry: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 25. 10. 2022 Platformy: , , Žánr:

O Gotham Knights se od začátku mluvilo jako o hře, kterou budou moci hráči projít buďto úplně sami, nebo v doprovodu jednoho živého spoluhráče. Bez ohledu na to, že k výběru je hned čtveřice hrdinů, lidé z WB Games Montréal nikdy nenaznačili 4člennou kooperaci a nebýt chyby v databázi PlayStation Storu, úvahy o ní by nikdy nebyly na světě. Jak jsme vás ale informovali v pondělí, zápis na PS Storu říkal něco jiného a chvíli se zdálo, že vývojáři buďto změnili plány, nebo se bude ve čtyřech lidech hrát nějaký přidružený mód. Nic z toho ale neplatí, protože jak už jsme naznačili, jednalo se o chybu, která je v tuto chvíli opravena. Online kooperaci pro dva hráče, ovšem bez možnosti cross-playe, pak stvrzuje i aktualizovaná sekce otázek a odpovědí na oficiálních stránkách hry, takže tuhle záhadu můžeme považovat za vyřešenou.

U zmíněné sekce FAQ se však můžeme ještě zastavit a vyextrahovat z ní několik střípků, které dotváří celkový obraz a doplňují i nové gameplay video, představující poprvé v akci Nightwinga a Red Hooda. Vývojáři například potvrdili, že hra nebude mít mikrotransakce, i když to už mohlo být patrné z předchozích vyjádření, v nichž došlo na ujištění, že se nejedná o live-service záležitost, ale o příběhovou akci s definovaným obsahem, který lze odemknout hraním a týká se jednotlivých postav. Na druhou stranu to ale neznamená, že by vývojáři neměli v plánu menší kosmetická DLC, což podtrhuje výbava dražších edic hry, které jsou s přihlédnutím ke známému datu vydání 25. října k dispozici pro předobjednávky.

Standardní edice se bude prodávat za 60 eur pro PC a 75 eur pro PS5 a Xbox Series. Pokud sáhnete pod edici Deluxe, zaplatíte 80, resp. 95 eur, ale odměnou vám bude balíček Visionary s exkluzivními skiny postav, několika kousky lepší výbavy, pózami a dalšími kosmetickými drobnostmi. Sběratelská edice pak přijde na 300 eur, dostupná má být pouze pro konzole, a kromě popisovaného packu Visionary nabídne také mapu Gotham City, 16stránkový mediabook, speciální obal na hru s LEDkami, sběratelský přívěšek a diorama se všemi postavami inspirované prací kreslíře Jima Lee s certifikátem pravosti. Pokud si navíc jakoukoliv verzi předobjednáte, obdržíte jako poslední bonus speciální skin na motorku inspirovaný vzhledem z #233 sešitu Detective Comics.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru