Z mobilní verze Warzone unikly první obrázky a videa

Má se vrátit Verdansk i Rebirth Island. Animace, grafika i zvuky se prý shodují s PC verzí

Zdroj: Activision
6. 6. 2022
Název hry: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Datum vydání: 10. 3. 2020 Platformy: , , , , Žánr:
Call of Duty: Warzone

Kolem Call of Duty se toho v poslední děje tolik, že je mnohdy velmi obtížné zorientovat se, co bylo řečeno oficiálně, co je pouze spekulace, případně kdo řekl jakou zprávu a jak ji lze věřit, resp. nevěřit. Připomínáme proto, že mobilní verze Call of Duty: Warzone už byla coby projekt Aurora lidmi z Activisionu několikrát potvrzena a zmiňována, ať už v souvislosti s přijímáním nových vývojářů k „budování Call of Duty Warzone pro mobilní zařízení“ nebo v rámci květnové zprávy o snaze „přivést k sobě přátele, rodiny a lidi z celého světa, aby vytvořili globální komunitu hráčů rychlé, precizní a kvalitní battle royale akce“. Oficiálními kanály ale naproti tomu neproudily žádné obrázky či videa, pomineme-li jeden doprovodný artwork, kterým se projekt Aurora dosud prezentoval, takže úniky z noci na dnešek za nové skutečně považovat můžeme a nutno konstatovat, že záběry vypadají zkrátka tak, jak byste zřejmě od Call of Duty na mobilech očekávali.

 

Obrázků a videí se na sociálních sítích objevilo velké množství, pochází navíc z různých zdrojů a momentální informace nasvědčují tomu, že Activision patrně neuhlídal uzavřený alfatest. Právě z něj má veškerý materiál pocházet, takže si můžeme udělat obrázek i o aktuálním stavu vývoje. Z úniků lze navíc vypozorovat několik základních věcí, jako že se hráči s největší pravděpodobností podívají na Verdansk, budou mít k dispozici taktický sprint, z vozidel minimálně čtyřkolku, viděli jsme rovněž video s vítězstvím v zápase a další a další drobnosti, jako jsou animace přebíjení, výskoku z letadla v úvodní části nebo otevírání beden.

Hráč s přezdívkou LoveXGame rovněž na svém Twitteru odhaluje, že hra má momentálně velikost 4,12 GB, nenabízí žádnou formu přepnutí do third-person pohledu – tedy i výskok z letadla a přistání je ve first person pohledu – a všechny zvuky, animace i grafika jsou údajně shodné s PC verzí. Dochází samozřejmě k degradaci grafiky ve smyslu detailů, ve všech ohledech se ale zdá, že mobilní Warzone nebude v ničem příliš experimentovat a nabídne hráčům to, na co byli zvyklí před sloučením velkého Warzonu s aktuálním Call of Duty: Vanguard, resp. tichomořskou mapou Caldera. I to pak potvrzuje domněnky, že mobilní verze bude stát samostatně, stejně jako tomu je v případě Call of Duty: Mobile a bude ve smyslu obsahu konzistentnější. Zapomenout ovšem nesmíme ani na zmínky o Rebirth Islandu, tedy menší mapě s ještě intenzivnějšími souboji, která má být do mobilní verze rovněž zahrnuta. O datu uvedení, natožpak o free to play mechanismech zatím žádné informace nezazněly, s ohledem na uzavřenou alfu ale nemusí být vydání příliš vzdálené.

# akční # battle royale # call of duty # studená válka # válka

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru