Wild West Dynasty, Toplitz Productions, Wild West Dynasty je nový first person western

Wild West Dynasty je nový first person western

Vydáme se na západ hledat dobrodružství, zlato i štěstí. Můžeme vybudovat celou osadu

Zdroj: Toplitz Productions
16. 3. 2021
Název: Wild West Dynasty Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: , , ,

Společnost Toplitz Productions, která má v portfoliu hry jako Medieval Dynasty, Lumberjack’s Dynasty nebo Farmer’s Dynasty, přichází s další dynastií. Wild West Dynasty nás samozřejmě vezme na divoký západ. Staneme se osadníkem, který si vybuduje vlastní ranč a pokusí se přežít v nové nezmapované divočině.

Odvážlivci hledají v 19. století na západním pobřeží lepší život, dobrodružství i zlato. Autoři ze studia Virtual Magic Games slibují skromné začátky, ale nakonec se můžete stát třeba starostou vlastního městečka. Před vámi je ale dlouhá cesta. Váš zprvu opuštěný ranč potřebuje nejprve opravit a rozšířit, aby se z něj stal skutečný domov.

Divoký západ ale není jen pro počestné farmáře a kovboje, hemží se i padouchy a pistolníky, které je třeba ukáznit, anebo rovnou poslat na pravdu boží.

Hráči mají lovit i prodávat kožešiny a uspokojit své základní potřeby, a to tak dlouho, dokud nepřilákáte pozornost dalších osadníků. V rostoucím městečku bude pak třeba vybudovat všechny nepostradatelné budovy, jako je saloon, kancelář šerifa, obchody nebo hotel. Divoký západ ale není jen pro počestné farmáře a kovboje, hemží se i padouchy a pistolníky, které je třeba ukáznit, anebo rovnou poslat na pravdu boží. Takže raději trénujte i ostrostřelbu.

Když se vám bude dařit, nakonec si najdete manželku a budete mít děti, aby vaše rodová linie pokračoval podobně jako v Medieval Dynasty. Kromě toho můžete jezdit na koni, hledat zlato nebo zkusit rodeo. Prostě na vás čeká leccos z toho, co známe z westernů.

Hru budeme sledovat z first person perspektivy a pohybovat se otevřeným světem. Autoři nás lákají i na příběhový mód ze zajímavými zvraty a stovkami misí. Kromě něj bude k dispozici také volná hra, pokud dáváte přednost svobodě. Podle Virtual Magic Games je Wild West Dynasty kombinací RPG, životního simulátoru a budovatelské hry. Nechybí ani postupný vývoj schopností vaší postavy.

Polské studio Virtual Magic Games tvoří 25 lidí a jeho autoři mají podle svých slov přes 20 let zkušeností v tomto oboru. Vydavatelem hry je německo-rakouská společnost Toplitz Productions a kromě výše uvedených titulů vám mohou být povědomé také její hry Transport Giant nebo Industry Giant.

Wild West Dynasty míří na PC a vyjít by měl příští rok.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru