Warner Bros. ukáže během E3 jen akci Back 4 Blood

Warner Bros. ukáže během E3 jen akci Back 4 Blood

Na prezentace Hogwarts Legacy, Suicide Squad a Gotham Knights musí hráči čekat

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
8. 6. 2021

Už víme, jaké hry během E3 nepředstaví Deep Silver, jasněji máme také ohledně Ubisoftu a své plány zveřejnili také organizátoři PC Gaming Show. Oznámení společnosti Warner Bros. nicméně funguje jako ledová sprcha, a pokud jste žhavili naději, že uvidíte nové záběry z Hogwarts Legacy nebo třeba chystaných Arkham Knights, máte bohužel smůlu. Zástupci vydavatele potvrdili, že pro tyto hry žádné prezentace v nadcházejících dnech neplánují a fanoušci her od Warner Bros. se tak budou muset spokojit jen s ukázkou Back 4 Blood. Zprávu následně potvrdil také účet Summer Game Festu který vysvětlil, že ona konference zmiňovaného vydavatele skutečně znamená pouze prezentaci jediné hry, což se pochopitelně nesetkalo s úplně vřelým přijetím.

Hráči jsou zklamaní zejména kvůli absenci Hogwarts Legacy – tedy hře z univerza Harryho Pottera, která se ovšem odehrává na konci 19. století. – mrzí je ale pochopitelně i ticho kolem superhrdinských her, bez ohledu na to, že se jich máme dočkat nejdříve až v příštím roce. Jako první by měla přijít akce Gotham Knights, která byla spolu s Hogwarts Legacy začátkem letošního roku odložena. Se Suicide Squad: Kill the Justice League se pak počítalo od začátku až na rok 2022, ale je pravděpodobné, že hra nakonec vyjde později kvůli zmiňovanému odkladu dříve naplánovaných titulů. Není to ale v tuto chvíli podstatné, vzhledem k výlučnému zahrnutí Back 4 Blood, směřujícímu ke svému (odloženému) uvedení 12. října.

Prezentace této hry je naplánovaná na 13. června, ovšem zatím nemá pevnou hodinu konání. Je navíc pravděpodobné, že akce nebude skutečnou prezentací Warner Bros., ale půjde jen o segment začleněný do oficiálního programu přenosů, které pořádá ESA ve spolupráci s vybranými novináři jako je Greg Miller, Alex Mendez nebo Jakci Jing. Na tomto místě nicméně přichází poznámka magazínu TechRadar, který o programu WB na E3 informoval jako první – podle něj je možné, že ve skutečnosti jde jen o hru se slovíčky a Hogwarts Legacy či Gotham Knights mohou své místo najít v programu Summer Game Festu. Naděje tedy umírá poslední, pro hry jako takové by ale určitě nebylo ničím zvláštním, kdybychom o nich slyšeli třeba až na Gamescomu, nebo koncem roku na The Game Awards.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru