Marvel’s Spider-Man 2, Sony Interactive Entertainment, Vývojáři Spider-Mana 2 žádají hráče o trpělivost

Vývojáři Spider-Mana 2 žádají hráče o trpělivost

Hra má dorazit na podzim, ale nic jsme z ní neviděli. Vývoj ale zřejmě uspokojivě pokračuje

Zdroj: Sony
22. 4. 2023
Název: Marvel’s Spider-Man 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 20. 10. 2023

Ačkoliv se nacházíme teprve na konci dubna, máme za sebou už pěknou řádku her a zdá se, že rok 2023 bude i díky nim patřit k těm silnějším. Pořád jsou ale na obzoru tituly jako Star Wars Jedi: Survivor, Diablo IV, nová Zelda, Final Fantasy XVI, Starfield, Alan Wake 2, nová podoba fotbalu od EA a v neposlední řadě také Spider-Man 2, který má dorazit během podzimní vlny. Jenže právě o něm toho zatím opravdu mnoho nevíme a hráči začínají být trochu netrpěliví. Svými reakcemi se jim ale nakonec podařilo vybudit vývojáře z Insomniac Games k odpovědi a zatím se zdá, že je vše na dobré cestě, jen autoři nejsou v tuto chvíli zcela připraveni na to, aby už o pokračování příběhu Petera Parkera, Milese Moralese a dalších mluvili otevřeněji.

„Proč jsme během uplynulých dvou let neviděli [ze hry] vubec nic? Hra má vyjít už za několik měsíců, ale vy jste nám nic neukázali,“ zlobil se jeden z hráčů na Twitteru. Reagoval na komentáře pod zprávou o koncertu hudby z prvního Spider-Mana a potvrzení, že skladby zazní i během letošních The Game Awards. Hráče totiž doprovodné aktivity Insomniac Games a jejich spolupracovníků příliš nezajímají a ptají se, zda hra opravdu vyjde letos a co se stalo, že ji veřejnost ještě neměla příležitost vidět. „Jsme v kuchyni, vážně skvěle to tu voní, ale žádáme ještě o trochu trpělivosti,“ napsali pak vývojáři a metaforou naznačili, že by užuž mohli vydávat hlavní chod natěšeným strávníkům, ale pokrm ještě není zcela připraven. Dá se nicméně očekávat, že momentálně v Insomniac Games nepřemýšlí nad žádným odkladem, protože potvrzení o vydání Spider-Mana 2 letos na podzim zaznělo v uplynulých dnech na sociálních sítích z jejich strany hned několikrát.

Že se vývoj posouvá kupředu, navíc naznačoval začátkem týdne i herec Yuri Lowenthal, který dabuje Petera Parkera, nutno ovšem přiznat, že fanoušky následně docela zmátl a nikdo vlastně neví, jak svá prohlášení myslel. Abyste rozuměli, Lowenthal odpovídal prostřednictvím Redditu v rámci „AMA“ na dotazy fanoušků a dvě otázky mířily na dabing a natáčení ve studiu pro motion capture. Otázky byly jasné – zda je už hotovo – a odpovědi v obou případech ještě jasnější – ano, všechno je hotové. Jenže když se na stejnou otázku o několik hodin později ptal herce jeden z fanoušků na Twitteru, Lowenthal zcela otočil. „Ne, pořád máme před sebou TUNU věcí,“ řekl herec a na další dotazy už nereagoval. Je ovšem možné, že otázku pochopil obecně, tedy zda již skončil s dabováním a natáčením Spider-Mana pro hry, ale vskutku těžko říct.

Na závěr pouze připomínáme dnes již smazaný tweet herce Tonyho Todda, který svůj hlas propůjčí Venomovi. Bez přílišných vytáček před měsícem uvedl, že marketingová kampaň na Spider-Mana 2 má odstartovat v srpnu a hra samotná pak dorazí v září. Zda je to pravda, ví pouze vývojáři, smazání a zametení tweetu pod koberec ale vnímáme jako solidní příslib.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru