Kingdom Come: Deliverance, Deep Silver, Warhorse Studios, Vyšla čtvrtá část česky dabovaného filmu Kingdom Come

Vyšla čtvrtá část česky dabovaného filmu Kingdom Come

Film byl dokončen, teď je na řadě hra. Postará se o ni dabingový režisér Mafie či Warcraftu III

Zdroj: Warhorse Studios
14. 7. 2021
Název: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
13. 2. 2018
2024 (Switch)

Je to devět měsíců, co tvůrci z Megarana Studios a Pilger Film oznámili svůj záměr a plán na nadabování Kingdom Come, pro začátek alespoň jeho cutscény. Po mnoha měsících usilovné práce dnes představili poslední čtvrtou část jejich počinu. Projekt samotný tím však samozřejmě nekončí a s finálním dabingem pro celou hru bude ještě spoustu práce, tvůrci nicméně nezahálí a pustili se do toho naplno.

Závěrečná část filmu už vydá jen na necelou hodinu času, neboť se zaměřuje na závěrečnou bitvu a epilog. Všechny důležité postavy zde dostanou prostor a nejinak je tomu samozřejmě v dabingu samotném, v němž se na závěr opět výrazněji setkáme s Rackem Kobylou v podání Jakuba Przebindy, Hanušem Tomáše Čížka, který jej ztvárňuje pouze ve filmu, než jej nahradí Dan Vávra pro plnou verzi, nechybí ani Bořek z Talmberka, jehož dabuje Luboš Ondráček, a navrací se i Jindrův otec v podání Petra Gelnara. V samém závěru je nově k zaslechnutí i herec a dabér Karel Zima jako Jošt Moravský. To je samozřejmě jen část obsazení, jež se do budoucna stále rozšiřuje.

Už před dvěma týdny se rozběhly práce na výsledném dabingu pro celou hru včetně DLC. Tvůrci v tuto chvíli současně dávají dohromady zbytek obsazení, vybírají další herce a dabéry a postupně je oslovují ke spolupráci, je tedy zřejmé, že se dočkáme řady dalších zajímavých jmen a známých hlasů. „Máme připravené veškeré tabulky, seznamy a tak podobně, už se bavíme o obsazení a pomalinku budeme dojednávat jednotlivé termíny,“ okomentoval současný průběh prací jeden z tvůrců Artur Komňacký, jenž rovněž dabuje Jana Ptáčka. Níže se můžete podívat na ukázku právě jeho dabingu už přímo ze hry.

Marek Pilger navíc dodal, že herci nejsou jediní, s kým jednají, neboť byl ke spolupráci přizván i dabingový režisér Ladislav Hrádek, jenž stojí například za dabingy Warcraftu III, Mafie II a v neposlední době i remaku Mafie. Není tedy pochyb o tom, že tvůrci berou celý projekt zodpovědně a díky příspěvkům fanoušků hodlají obstarat co nejlepší kvalitu. Stále je však otázkou, jak bude s výsledným dabingem naloženo a jakým způsobem se podívá do hry, což bylo opět potvrzeno na streamu po premiéře filmu. Nezbývá než tedy čekat, jak se bude situace kolem implementace vyvíjet nadále a jak budou práce na dabingu postupovat.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru