Vyhrajte stavebnici Lego z kolekce Overwatch

Vyhrajte stavebnici Lego z kolekce Overwatch

D.Va a Reinhardt od Blizzardu ve světě kostiček. Soutěž o netradiční skládačku

5. 2. 2019

Lego možná neschováváte ve sklepě nebo na půdě, třeba si s ním vy nebo váš mladší sourozenec, případně potomek stále aktivně hraje. Pokud současně fandíte Blizzardu a líbí se vám týmová akce Overwatch, mohla by vám udělat radost stavebnice inspirovaná tímto fenoménem. Zahrajeme si o jedno balení, které do soutěže věnovala společnost ABC Data, která u nás zastupuje gigant Activision Blizzard.

Nemáme pro vás připravenou žádnou záludnou otázku, nejde o vědomostní hru. Do soutěže se může zapojit každý prostřednictvím níže umístěné diskuze. Zavzpomínejte si na dětství a napište nám, jakou první podobnou stavebnici jste dostali vy. A v případě, že jste si nikdy s žádnou sestavou od Lega nehráli, klidně se namísto toho podělte, zda jste po nějaké stavebnici toužili a jaká to byla. Moc rádi si vaše vzpomínky pročteme, ale co je důležitější, jednoho z vás pak náhodně vylosujeme a ten se stane naším šťastným výhercem.

Čas na zapojení máte přesně týden. Soutěž uzavřeme v úterý 12. února v 15 hodin a následně vyhlásíme vítěze. Ještě jednou zdůrazňujeme, že “kvalita” historky nerozhoduje, výherce určí los. Nicméně je třeba alespoň rámcově splnit zmíněné zadání. Přejeme vám hodně štěstí a už teď se těšíme na vaše vzpomínky. Hoříme nedočkavostí zjistit, zda jste si poprvé hráli s kosmonauty, hasiči, piráty a nebo třeba rytíři…

Nahlásit chybu v článku

39

Napsat komentář

Další články
Nahoru