Vyhrajte stavebnici Lego z kolekce Overwatch

Vyhlášení soutěže o stavebnici Lego z kolekce Overwatch

D.Va a Reinhardt už znají nového majitele. Kdopak si složí z kostiček hrdiny od Blizzardu?

14. 2. 2019

Minulý týden jsme na Vortexu odstartovali soutěž o stavebnici Lego z kolekce Overwatch, kterou věnovala do hry společnost ABC Data, jež u nás zastupuje gigant Activision Blizzard. Jak si určitě dobře vzpomínáte, neprověřovali jsme vaše znalosti v žádné vědomostní soutěži, ale namísto toho se z vás pokusili vytáhnout možná trochu vybledlé vzpomínky na vaše první podobné stavebnice.

Z vašich příspěvků v diskuzi vznikla příjemně nostalgická kolekce, vyhrát nicméně mohl jen jeden z vás. Jak jsme upozorňovali už při zadání hry, “kvalita” historky nerozhodovala a vítěze určil los. Bylo jen potřeba alespoň rámcově splnit zmíněné zadání. Jen pro úplnost upřesníme, že pokud někdo do diskuze napsal více příspěvků, losování se zúčastnil stále jen s jedním příběhem, aby měli všichni rovné šance.

Vítězem je uživatel s přezdívkou: Araldos

Vítězi upřímně blahopřejeme a obratem jej kontaktujeme, abychom se domluvili na předání stavebnice. Vám všem ostatním děkujeme za účast a pokud se na vás štěstěna tentokrát neusmála, nezoufejte, za dveřmi je další soutěž a třeba budete mít víc štěstí příště.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru