Feudal Alloy, Attu Games, Vyhlášení soutěže o Feudal Alloy

Vyhlášení soutěže o Feudal Alloy

Kdo vyhrál pohádkovou českou metroidvanii? A kdo se může těšit na podepsaný artbook?

25. 2. 2019
Název: Feudal Alloy Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 17. 1. 2019

Dvoučlenný znojemský tým Attu Games věnoval do soutěže tři digitální kopie své hry Feudal Alloy ve verzi pro Steam, tedy Windows, Mac i Linux. Jedna z nich přitom přichází rovnou se stylovým artbookem, který je dokonce podepsaný samotnými autory. V uplynulém týdnu jste měli možnost stát se novým majitelem okouzlující české metroidvanie. Pokud jste se tedy rozhodli zapojit do naší hry.

Zadání soutěže bylo jednoduché. Dali jsme vám za úkol napsat nám, jaký je váš nejoblíbenější příběh, v němž vystupuje nějaký robot a proč. Nemuseli jste se přitom omezovat jen na videohry, ale klidně jste mohli zavzpomínat na knihy, komiksy nebo filmy. Čas jste měli do dnešního poledne. Celý týden jsme si se zájmem četli vaše příspěvky, které nám samotným leckdy osvěžily paměť, ale o vítězích znovu rozhodla náhoda, respektive los.

Kdo vyhrál

Forestix (klíč + artbook)
SoulCaliber (klíč)
Kub1n (klíč)

Upřímně blahopřejeme všem vítězům, které obratem kontaktujeme. A vy ostatní nezoufejte, snad budete mít více štěstí příště. Soutěže se vám očividně líbí, tak bychom si mohli zase o něco brzy zahrát.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru