Vychází třetí část česky dabovaného filmu Kingdom Come

Tvůrci slaví vybraných milion korun a odstartovali práci na dabingu pro samotnou hru

Zdroj: Warhorse Studios
29. 6. 2021
Název: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Datum vydání: 13. 2. 2018 Platformy: , , Žánr:

Po dvou týdnech se fanoušci Kingdom Come: Deliverance dočkali již třetího a současně i předposledního dílu českého dabingu v sestřihu herních cutscén do podoby filmu. Premiéra opět probíhá na YouTube a po ní nebude chybět ani následný stream s tvůrci. Příběh se v této zkrácené podobě sice chýlí ke konci, před autory projektu nyní však stojí ten největší úkol ze všech a jejich cesta je v podstatě na začátku.

Ve třetí části se podíváme do kláštera a společně s Jindrou se více sblížíme s Terezou a rovněž začneme přicházet na kloub některým věcem, jež se v Českém království dějí. Opět se setkáme se starými známými postavami, s jejichž dabingem jsme již obeznámeni, ale na scénu se dostanou i některé nové, případně jiné dostanou větší prostor. Nejvíce pozornosti nepochybně upoutá postava Konráda Kyesera, jemuž v originále propůjčil hlas legendární herec Brian Blessed. Česká verze nicméně příliš nezaostává a zde je ke slyšení známý herec a dabér Zdeněk Junák, kterého řada lidí po hlase určitě pozná. V poslední části filmu nás už bude čekat jen samotné rozuzlení příběhu, ale fanoušci nemusí smutnit, českému dabingu konec nebude.

O víkendu tvůrci společně oslavili významný milník jednoho milionu korun, který jejich projekt za přispění hráčů a fanoušků vybral v probíhající crowdfundingové kampani. Při té příležitosti rovněž započaly práce na dabingu přímo do hry a jako první přišly na řadu repliky Jana Ptáčka, kterého dabuje sám jeden z tvůrců, Artur Komňacký. Ten si první nahrávací den velice pochvaloval, ačkoli jde o obrovské množství textu a všeho možného, co je třeba uhlídat. O tom svědčí i fakt, že onen milník málem ani neoslavili, k čemuž se Komňacký vyjádřil zhruba takto: „My jsme jeli, že jsme málem zapomněli i na ten přípitek. Je to fuška, ale fakt bomba, jsem z toho úplně nadšenej.“ K přípitku však nakonec došlo a ve vzkazu fanouškům nechyběl ani Richard Wágner, dabér Jindřicha. Nyní už stačí jen počkat na poslední část filmu, samozřejmě držet tvůrcům palce, ať jde práce s plnou hrou pořádně od ruky a trpělivě čekat na implementaci.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru