Vychází bezplatný roguelite mód pro AC Valhalla

The Forgotten Saga vás vezme mezi severská božstva. Do Valhally míří i Kenway

Zdroj: Ubisoft
3. 8. 2022
Název hry: Assassin’s Creed Valhalla Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 11. 2020 Platformy: , , , , , Žánr:

V polovině června informovali vývojáři z Ubisoftu, že se hráči Assassin’s Creed Valhalla dočkají během léta zajímavého roguelite rozšíření The Forgotten Saga. Už před necelými dvěma měsíci mód detailně popsali, takže jsme měli k dispozici všechny informace o převtělení do Odina, výletu do Niflheimu i boji s přívrženci pekelného Helu. Nyní si už ale o módu nemusíme jen psát, protože režim je od nynějška dostupný a dostanete se k němu opět skrze Valku a její lekci psychotropního dýchání.

Mód The Forgotten Saga vás přenese do území severských božstev, která ale nesehrají příliš velkou roli. Podstatný bude váš nekonečný boj proti nepřátelům a bossům, kteří se valí z pekel. Každé kolo, uvažujeme-li o The Forgotten Saga jako o roguelite akci – začne s náhodnou zbraní s tím, že výbavu budete moci postupně vylepšovat. Nacházením částí výstroje nebo přímým kupováním máte možnost výrazně zpestřit Odinovy možnosti boje a vydržet ve hře o to déle. Pokud umřete, vrátíte se zpět do těla hlavního hrdiny či hrdinky hry a vše bude moci odstartovat od znovu.

Společně s The Forgotten Saga vývojáři také oznámili speciální letní festival, který vypukne už 8. srpna a potrvá skoro až do konce prázdnin. V rámci Sigrblotu na vás čekají zábavné minihry i speciální odměny, které můžete vyhrát přímo v Ravensthorpu, který bude také patřičně vyzdoben. A aby toho nebylo málo, vývojáři nad rámec oprav v aktuálním patchi oznámili také zářijový návrat Edwarda Kenwaye z Assassin’s Creed: Black Flag. Neberte ale tenhle příslib doslova – k dispozici bude pouze jeho oblek, který můžete ve Valhalle obléci na Eivor či Eivora.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru