Vortex #180

Genshin Impact, potřeba remasterů a rozhovor o hře Scratch Lords se speciálním bonusem

Zdroj: Vortex

Po dvoutýdenní pauze pro vás opět máme vidcast, ve kterém probereme několik herních témat. V první řadě se vracíme k dojmům ze hraní Genshin Impact, do kterého se pustil Petr na mobilu a můžeme prozradit, že zklamaný rozhodně není. Dál se trochu pozastavíme nad aktuální nebo stále trvající vlnou remasterů ne tak starých her a několik mouder vypustíme i na téma absence úplně nových značek. A pak pro vás máme rozhovor s Jiřím Mikolášem o české hře Scratch Lords, která navazuje na podobně pojmenovaný titul Scratch Wars. Pandemie koronaviru ale byla v tomto případě neúprosná, takže to tým Notre Game zkouší znovu, tentokrát digitálně a s novým konceptem.

S vývojáři jsme se rovněž domluvili na speciálním dárku pro vás, naše diváky a posluchače. Pokud se totiž sami rozhodnete Scratch Wars vyzkoušet, můžete získat 20 zlatých na startu. Po tutoriálu stačí zadat na obrazovce, kde se přidávají kamarádi, heslo Vortex a následně si na stránce ze vzkazy vyzvednout odměnu.

Seznam témat

02:43 - Dojmy z free to play RPG Genshin Impact

24:53 - Potřebujeme další vlnu remasterů a kam se poděly úplně nové hry?

52:16 - Rozhovor s Jiřím Mikolášem o nové české hře Scratch Lords

1:17:27 - Závěrečný mišmaš

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím