Ark 2, Studio Wildcard, Vin Diesel je výkonným producentem Ark II

Vin Diesel je výkonným producentem Ark II

V prvním dílu prý nahrál přes 1000 hodin a má věcné připomínky i nové nápady

Zdroj: Wildcard Studios
15. 12. 2020
Název: Ark 2 Vývojář: Vydavatel: Žánr:

Překvapivé oznámení druhého dílu MMO survivalu Ark na letošních The Game Awards vzbudilo značné pozdvižení. Nejen, že vývojáři ze studia Wildcard hráče ze začátku traileru dokonale zmátli, ale překvapili také angažováním herce Vina Diesela. Ten se stal přes noc poznávacím znamením hry a také jeho zapojení do plánovaného animovaného seriálu na motivy prvního dílu naznačuje, že se s ním budeme v souvislosti s Arkem setkávat často. Teď navíc dochází k potvrzení, že Vin Diesel v Arku II nejen „hraje“, ale také se přímo podílí na jeho vývoji, a to v roli výkonného producenta, pro kterou se prý skvěle hodí.

S informací přišel prezident Wildcard Studios Doug Kennedy, který o chystané hře mluvil s redaktory magazínu Hollywood Reporter. „Coby nesmírně talentovaný herec a producent je Vin také náruživým hráčem, který strávil s ARK: Survival Evovled přes 1000 hodin,“ řekl Kennedy a rozhodně svým výrokem fanoušky hry překvapil. Ovšem právě proto, nakolik je Diesel obeznámen se světem Arku a zná herní mechanismy skrz naskrz, rozhodli se ho vývojáři přímo zapojit do práce, využít jeho postřehy i nápady a nabídli mu pozici producenta. „Užívám si Ark a jsem nesmírně natěšený, až se připojím ke studiu Wildcard, abychom pracovali na příběhu ve hře i animovaném seriálu,“ potvrzuje novou informaci sám Diesel a dává tím vzpomenout na jeho dřívější zapojení do jiných herních projektů. Ty byly pochopitelně spojeny s jeho vlastním studiem Tigon, které se podepsalo pod sérii Riddick ale i Fast & Furious Crossroads.

Užívám si Ark a jsem nesmírně natěšený, až se připojím ke studiu Wildcard, říká Vin Diesel.

Co se týče druhého Arku, Vin Diesel bude hrát postavu jménem Santiago, které logicky propůjčí nejen svůj vzhled, ale také hlas. Pokud jsou všechny dosavadní informace přesné, Ark II by měl pokračovat v premise původní hry a hráči se mohou těšit na brutální primitivní svět, ve kterém je nutné obstát proti inteligentním dinosaurům, agresivní fauně a toxickému prostředí nehostinných planet. Alespoň tak popisuje hru produktový manažer Xboxu Tao Sila na webu Xbox Wire, což pochopitelně není náhoda. Ark II totiž bude po časově omezenou dobu exkluzivní v rámci konzolí právě pro Xbox Series X|S a s největší pravděpodobností spojí studio Wildcard s Microsoftem i marketingové aktivity. Ostatně, podobná spolupráce nastala už u prvního dílu, který následně zamířil i na Game Pass.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru