Alien: Isolation, Sega, Vetřelec v češtině vyjde už za dva týdny na Switchi

Vetřelec v češtině vyjde už za dva týdny na Switchi

Podívejte se na nové video ze hry. Survival horor přinese i DLC se Sigourney Weaver

21. 11. 2019
Název: Alien: Isolation Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , , , , Žánr: , Datum vydání: 7. 10. 2014

Sci-fi survival horor Alien: Isolation od britského studia Creative Assembly dorazí na Switch už 5. prosince. Oznámila to dnes společnost Feral Interactive, která má port na starost. Hra bude k dispozici s českými titulky, které se dříve objevily v PC verzi, ale na PlayStationu i na Xboxu chyběly. Tuto informaci nám už před časem potvrdila zástupkyně Feralu. Oznámení doprovodil nový přibližně minutový trailer se spoustou čerstvých záběrů přímo ze hry, které podtrhují náš dřívější dojem. Konverze vypadá skutečně velmi dobře.

I když originál vyšel už v roce 2014 a kromě současných konzolí a PC zamířil také na PlayStation 3 a Xbox 360, je radost vidět Vetřelce v takové kondici. Kvalitu portu ostatně můžete posoudit i na nedávném srovnávacím videu, které přitom ale ještě vychází z nehotové verze a starší upoutávky. Jak už jsme psali posledně, britská společnost Feral Interactive se specializuje na portování her pro Mac, Linux i iOS. Na svědomí už jednu konverzi pro Switch má. Letos v září vydala Grid Autosport, který se dočkal velmi kladného přijetí.

Na Switchi se Vetřelec přirozeně objeví se všemi dříve vydanými DLC. Patří mezi ně i ceněná rozšíření Crew Expendable a Last Survivor, v nichž vystupuje původní posádka lodi Nostromo z prvního filmu včetně Sigourney Weaver. Ta původně patřila mezi exkluzivní obsah pro speciální edici, respektive předobjednávky u vybraných prodejců.

Mladá Amanda Ripley pátrá 15 let po událostech prvního filmu režiséra Ridleyho Scotta z roku 1979 po své matce Ellen.

Alien: Isolation na Switch navíc podporuje zaměřování pomocí gyroskopu i takzvaný HD rumble. Hra už je v tuto chvíli k dispozici v digitální verzi v podobě předobjednávky. V Česku se Alien: Isolation prodává za 875 korun. Feral dokonce oživil oficiální web hry v podobě malé jednoduché prezentace.

Hru jako takovou asi není potřeba zdlouhavě představovat. Mladá Amanda Ripley pátrá 15 let po událostech prvního filmu režiséra Ridleyho Scotta z roku 1979 po své matce Ellen. Hledání ji zavede až na stanici Sevastopol patřící nechvalně proslulé korporaci Weyland-Yutani, kde se utká s obávaným nepřítelem, který navždy poznamenal život její rodiny. Dáte si opáčko? My asi ano…

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru