Warframe, Digital Extremes, Vesmírné koráby zamířily do Warfame s předstihem

Vesmírné koráby zamířily do Warfame s předstihem

Hráči na PC mohou své lodě stavět už nyní, zatím s nimi ale nikam neodletí

23. 11. 2019
Název: Warframe Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Datum vydání: 25. 3. 2013

Dříve než se hráči v chystané aktualizaci Empyrean pro akční sci-fi střílečku Warframe vrhnou do bitev v otevřeném vesmíru, tak si budou muset po vlastní ose zajistit ten nejzásadnější dopravní prostředek – vesmírnou loď jménem Railjack. A primárně na tu se zaměřuje nová aktualizace jménem Rising Tide. V té se kromě několika menších a méně podstatných novinek tvůrci zaměřují právě na zisk těchto korábů a na jejich přípravu. Úplně jednoduché to ale není a není ani možné jen tak nasednout do automaticky získané lodě. V Rising Tide si totiž musí hráči vlastní koráb zasloužit.

Digital Extremes ale podotýkají, že proti jednočlenným týmům rozhodně nic nemají a novinky tedy bude možné objevovat i v sólovém hraní.

Toto obsahové rozšíření je doporučeno absolvovat v sehraném týmu s dalšími spoluhráči, Digital Extremes ale podotýkají, že proti jednočlenným týmům rozhodně nic nemají a novinky tedy bude možné objevovat i v sólovém hraní. Ať už tak či onak, jako první hráči narazí na vesmírnou obdobu takzvaného suchého doku a až v této servisní bázi se mohou následně pustit do stavby lodi Railjack série Sigma. Onen dok se přitom slibuje postupně vyvíjet a z tohoto prostého hangáru či garáže se postupem času stane vlastní domovská báze a bezpečný přístav uprostřed nehostinného vesmíru. Samozřejmostí pak je, že právě na tomto místě bude možné svého Railjacka postupně upravovat a vylepšovat mu i výbavu, jen je potřeba se trochu obrnit trpělivostí, neboť ne vše bude ihned přístupné.

Pro vybudování lodi se v současnosti hráči musí pod vedením umělé inteligence Cy vydávat do planetárního systému Origin. Tam je nutné nalézt šestici prvních artefaktů, jež jsou zároveň základními stavebními kameny lodi Railjack. Prozatím lze ale koráb pouze složit a následně si jej také prohlížet zvnějšku i uvnitř, teprve až později dorazí i další dílky skládačky, s jejichž pomocí bude možné loď následně i rozpohybovat. A až dorazí obsahové rozšíření Empyrean, tak v herním vesmíru budou k nalezení i další artefakty, jež hráčům a potažmo jejich korábům propůjčí dodatečné vlastnosti.

Jako prostá příprava pro nadcházející velký update není současné drobné rozšíření vůbec špatné. Možnost budovat koráby navíc doprovází i řada menších novinek, mezi něž patří třeba i dodatečné skiny postav a zbraní. Na kompletní výpis novinek můžete narazit například na webu hry, ujít si ale určitě nenechte také předchozí článek, kde byly novinky okolo vesmírných plavidel rozebrány podrobněji. A pro úplnost ještě dodám, že z této první ochutnávky lodí se prozatím mohou těšit pouze hráči na PC. Verze pro konzole se ale stejné péče mají dočkat již brzy.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru