Velký únik z Modern Warfare 2 i dalšího Call of Duty

Soubory byly nalezeny v mobilním Warzone, některé jsou patrně i z příštího Black Ops

Zdroj: Activision, RealiityUK
3. 7. 2022
Název hry: Call of Duty: Modern Warfare II (2022) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 28. 10. 2022 Platformy: , , , , Žánr:
Call of Duty: Modern Warfare II (2022)

Call of Duty se potýká s dalším únikem, tentokrát poměrně bizarním. Odhaluje nejen materiály z chystaného Modern Warfare II od Infinity Ward, ale dokonce i z nadcházejícího titulu, který má chystat studio Treyarch. Zdrojem je v tomto případě překvapivě hra Call of Duty: Warzone Mobile, v níž se našly obrázky, mapy a další soubory. Datamineři se samozřejmě činili a se svým nálezem se podělili. V případě, že by začal konat i Activision, jsou už samozřejmě dostupné i zálohy. Podívejme se tedy, co vše se doposud našlo, rozhodně toho není málo.

Mobilní Warzone je poslední dva měsíce v alphě a probíhá testování. I z toho mimochodem byly nějaké ty úniky. Datamineři však zjistili, že se ve hře objevují i zmínky o IW9, což je právě Modern Warfare II, a o čemsi s označením T10. To by pro změnu mělo být další Black Ops. Poslední aktualizace s sebou nicméně kromě opravy chyb přinesla i další obsah k těmto dvěma projektům. Svůj nález začal na Twitteru zveřejňovat kdosi s přezdívkou RealiityUK. Postupně představil mapy, taktiky, lokace nebo zbraně. V některých případech se zatím jedná pouze o kódové názvy, přičemž u map mohou některé z nich odkazovat na tutéž. Nejzajímavější jsou každopádně obrázky.

V naší galerii můžete hned na prvním obrázku vidět mapu Grandprix, na obrázku druhém pak její denní verzi. Dále je zde ukázka z mapy Saba, což je zároveň kódové označení mapy z Warzone 2. Následují obrázky s názvy Farm 18, Oilfield a Swap Meet. Na sedmém obrázku je pak k vidění mapa Fishtown a na osmém Hydro. Poslední dva zachycují mapy Sira a Museum. Zveřejněn byl i seznam dalších map nebo jejich označení. Například Favela může odkazovat ke stejnojmenné mapě z původního Modern Warfare 2 z roku 2009, případně být vyloženě její předělávkou.

Mapy

Hydro, Museum, Swap Meet, Fishtown, Action_park, agentperf, ancient, backstab, catedral, climb, cruce, davos, dogtown, esports gym, exhume, favela, firing range, floating bay, grandprix, killhouse, lighthouse, luxury, mountain town, narcos, oilfield, ridge, runner, saba, salvage, tokyo, yellowcastle, farm

V souborech a kódech se rovněž podařilo dohledat některé z výzev a úkolů, například doručit náklad, zabít pět nepřátel do deseti vteřin po vyražení dveří, zachránit rukojmí, ubránit skrýš, zničit materiál nebo jej naopak zajistit a tak podobně. Je zde i zmínka o autech, náklaďácích nebo lodi, ale i o výsleších, které by měly obohatit Warzone 2 a mohly by fungovat na podobném principu jako v Rainbow Six Siege, kde je využívala postava Caveiry. Nechybí ani seznam zbraní, i když se v některých případech opět jedná jen o označení.

Zbraně

- AR (útočné pušky): akilo, kilo53, kilo74, kilo105, mcharlie, mcbravo, M4, scharlie, schotel, falpha, fecho, Aug, STG
- SMG (samopaly): Lachmann Sub, alpha57, beta, victor, aviktor, PSDW 50, mpapax, Sakin 9, LMP
- LMG (lehké kulomety): RAAL, ahotel, foxtrot, Bruen MK9, ngolf7, rkilo, mkilo3, kilo21
- Brokovnice: Bryson 800, mike1014, mkviktor, Lockwood 725
- Pistole: X12, Revive Pistol, .50 GS, papa220, siwhiskey
- Sniperky/ostrostřelecké pušky: LM-S, sa700, AX-50

Jak už bylo zmíněno výše, některé soubory a materiály se týkají i nového Black Ops, které by navíc podle náznaků mělo nést číslovku 6. Z tohoto projektu se zatím dostaly ven dvě mapy s názvy Stealth a Pillage. Navíc se objevil i soubor, který odkazuje na „CodHQ“, což by mohla být aplikace pro Call of Duty nahrazující Battle.net, jak naznačoval poměrně nedávno jeden z leakerů. Minimálně RealiityUK i nadále pokračuje v hledání a stále nachází nové věci, je tedy možné, že narazí na další zajímavosti. Pro všechny případy má dokonce vytvořené záložní účty, jelikož nepočítá s tím, že by s jeho prací byli na rozdíl od ostatních v Activisionu spokojeni. V každém případě i nadále platí, že Call of Duty: Modern Warfare 2 vyjde 28. října na PC a konzole PlayStation a Xbox nové i staré generace.

# akční # call of duty # drogy # kartel # válka

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru