Call of Duty: Vanguard, Activision, Ve Warzone se objevila Polina z Call of Duty: Vanguard

Ve Warzone se objevila Polina z Call of Duty: Vanguard

Má být inspirovaná sovětskou odstřelovačkou Ljudmilou Pavličenkovou. A co ti ostatní?

Zdroj: Vortex/Activision
14. 8. 2021
Název: Call of Duty: Vanguard Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 5. 11. 2021

Pokud byste náhodou neměli po včerejšku dost lákání na nové Call of Duty: Vanguard, je tu další střípek. Ten se objevil ve hře Call of Duty: Warzone, jejímž prostřednictvím vývojáři lákají na oznámení nového dílu. Když tým zvítězí, čeká ho na první pohled zdánlivě obvyklá cut scéna s extrakcí z bojiště s pomocí helikoptéry. Jenže něco se zvrtne…

Dostaneme prý úplně novou mapu, která bude o třetinu větší než Verdansk a lépe využije nové prvky, jako jsou letadla.

Jeden z prchajících je zasažen projektilem neznámého střelce a padá k zemi. Až bližší záběr odhaluje, že ho měla na mušce odstřelovačka v sovětské uniformě. Zdá se přirozeně, že se jedná o stejnou postavu, jaká se objevila v nedávných uniklých materiálech. Sniperka se má jmenovat Polina a být inspirovaná skutečnou nejúspěšnější sovětskou odstřelovačkou ruské národnosti Ljudmilou Pavličenkovou.

Známý insider Tom Henderson v souvislosti s Warzone píše také o tom, že nás nečeká transformace mapy Verdansk, která by byla zasazená do kulis druhé světové války. Dostaneme prý úplně novou mapu, která bude o třetinu větší než Verdansk a lépe využije nové prvky, jako jsou letadla. Může také být určená pro ještě více hráčů.

Hra by se mohla odehrávat těsně po skončení druhé světové války a odtud mohly pramenit původní nejasné zprávy o zasazení. Hráči mají bojovat především proti gestapu.

A když už jsme se dotkli postav ze hry, které mají mít předobraz ve skutečných lidech, zmíníme ty zbývající. Lucas je prý inspirovaný Charlesem Upham, Wade údajně Vernonem L. Micheelem a Arthur má být Sidney Cornell. Má jí o hratelné postavy s vlastními příběhy. Pozor, nejde o potvrzené zprávy.

A pak je tu ještě jedna divočejší spekulace, i když má opět pocházet z důvěryhodných zdrojů. Několik insiderů včetně Hendersona tvrdí, že hra by se mohla odehrávat těsně po skončení druhé světové války a odtud mohly pramenit původní nejasné zprávy o zasazení. Hráči mají bojovat především proti gestapu. Hlavním padouchem pak má být muž inspirovaný šéfem tajné státní policie z let 1939 až 1945 Heinrichem Müllerem. Ve hře se má jmenovat Fredrich nebo Friedrich. Müllerova smrt je trochu záhada, takže ideální materiál pro Call of Duty. Ale jak už padlo, jedná se o informace od leakerů.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru