Ve Spintires se ještě letos vydáme do Černobylu

Ve Spintires se ještě letos vydáme do Černobylu

Vybaveni detektorem radiace navštívíme jadernou elektrárnu, Pripjať i radar Duga

18. 11. 2019

Stýská se vám po sérii S.T.A.L.K.E.R. a netrpělivě vyhlížíte dokončení Chernobylite? Pak tu pro vás máme jeden žhavý, ba přímo radioaktivní tip. Fanoušci původních Spintires se mohou těšit na netradiční rozšíření. Společnost Oovee Games dnes oznámila, že se vybavení detektorem záření vypravíme do areálu černobylské jaderné elektrárny a přilehlého okolí.

Usedneme přitom do dvojice nových strojů – B-157 a B-505. Naším úkolem bude dostat odsud cenný náklad a vyhnout se přitom samozřejmě nejnebezpečnějším oblastem zamořeným radiací. Kromě samotné elektrárny se můžeme těšit, že navštívíme Pripjať, takzvaný Rudý les nebo radar Duga. K dispozici bude i nová tématická testovací oblast.

Černobylská mapa slibuje spoustu věrně zpracovaných míst, budov i dominant, která známe z dokumentů a fotografií. Když přitom autem vjedete do zamořené oblasti, vaše vozidlo se bude velmi rychle poškozovat. Právě proto máte používat funkční Geigerův–Müllerův počítač, abyste neopadli do nějaké pasti.

Černobylská havárie z dubna 1986 podle autorů o několik let později přilákala nejen pěší stalkery, ale i ty v nákladních autech, kteří sem pronikají v honbě za lesním bohatstvím. Zdejší apokalypsa je nicméně na rozdíl od té v Death Stranding, kde se také leccos nacestujete nebezpečnou krajinou, skutečná. A možná právě proto o to děsivější.

Expanze vyjde na PC už 13. prosince Společně s novým DLC dorazí i čerstvé trofeje.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru