American Truck Simulator, SCS Software, Ve čtvrtek vyrazíme kamionem do Utahu

Ve čtvrtek vyrazíme kamionem do Utahu

American Truck Simulator se rozrůstá o sedmý stát. Slibuje realističtější zpracování přírody

3. 11. 2019
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

Cesta kamionem napříč Amerikou pokračuje. Vývojáři z pražského studia SCS Software už 7. listopadu vydají nové rozšíření pro American Truck Simulator. Tentokrát se vypravíme do Utahu, což je 13. největší stát USA, v němž žije přes 3 miliony obyvatel. Jeho hlavním městem je Salt Lake City, známé dějiště zimních olympijských her v roce 2002.

Utah se pyšní přírodními krásami a mnoha národními parky. Právě zajímavá krajina sem často láká i filmaře. Natáčely se tu snímky jako 127 hodin nebo Planeta opic. Do Utahu jsme cestovali i ve hrách The Last of Us nebo DLC pro Fallout: New Vegas. Proslulé jsou rovněž solné pláně v Bonneville, kde se překonávají nejrůznější rychlostní rekordy.

My však závodit nebudeme. Tedy v pravém slova smyslu. Maximálně s časem. Čeká na nás 3500 mil silnic, 10 nejdůležitějších měst, zásadní přírodní monumenty i nové obchodní příležitosti navázané na místní průmysl a zemědělství. Autoři znovu věnovali velkou pozornost všemožným detailům, které pochopitelně nemusí každý ocenit, ale místním neuniknou a svědčí o důkladné práci. Věnujte pozornost zvýšenému množství dinosaurů…

Vývojáři navíc lákají na nový způsob zpracování přírodních krás, které má být tím dosud nejlepším, co bylo ve hře na tomto poli k vidění. Utah je už sedmý stát v zpracovaný v rámci ATS. DLC se bude prodávat za 12 eur Dalšími státy, kam bychom se po této expanzi mohli v American Truck Simulatoru potenciálně vypravit, jsou Idaho, Colorado či Texas. Na jaký byste si vsadili vy?

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru