Ve čtvrtek s Opening Night Live odstartuje Gamescom

Geoff Keighley slibuje dvouhodinovou show, během níž se ukáže skoro 40 her

Zdroj: id Software
24. 8. 2020

Ještě nedávno nás organizátor a moderátor Opening Night Live Geoff Keighley lákal na víc než 20 her, které se objeví během slavnostního ceremoniálu, jenž zahájí letošní digitální obdobu Gamescomu. Loni akci sledovalo přes půl milionu lidí a letos by zřejmě chtěli její pořadatelé premiérový ročník překonat navzdory tomu, že tradiční německý veletrh letos podobně jako další akce neproběhne v klasické podobě, ale přesunul se do on-line prostoru.

Geoff Keighley prozradil, že úvodní akce se bude vysílat živě ze studia v kalifornském Los Angeles, ale bez publika. Během show by se mělo předvést 38 her od 18 různých vydavatelů a celá akce potrvá dvě hodiny. Současně ale Keighley upozornil, že nemáme očekávat 38 nových oznámení. Větší část programu se má věnovat titulům, které už byly dříve oznámené. Dočkáme se k nim nějakých novinek, ale nepřijdeme prý ani o pár světových premiér.

Akci budeme přenášet s českým komentářem

Už dříve bylo oznámeno, že se na Opening Night Live představí poprvé v akci nové příběhové rozšíření pro akci Doom Eternal od id Software a vývojáři Fall Guys nám odhalí další sezónu svého nečekaného hitu. Show odstartuje ve čtvrtek 27. srpna ve 20 hodin našeho času a my vám ji samozřejmě přineseme ve vlastním streamu i s českým komentářem. Další podrobnosti o Opening Night Live se máme dozvědět v nadcházejících dnech.

Bezprostředně na samotnou akci pak naváže digitální Gamescom, který se koná ve dnech 27. až 30. srpna. Mezi jeho partnery patří společnosti jako Microsoft, Sega, Bethesda, EA, Ubisoft nebo Activision Blizzard. Zatím ale není moc jasné, jak bohatý program bude na nová oznámení.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru