Bloodlines 2 i Dirt 5 dorazí později

Závody od Codemasters se zdrží jen trochu. Upírem se ale staneme až příští rok

Zdroj: Paradox Interactive/Codemasters
11. 8. 2020

Vývojáři ze studia Hardsuit Labs a vydavatel, který je společnost Paradox Interactive, společně oznámili, že akční RPG Vampire: The Masquerade: Bloodlines vyjde až příští rok. Autoři připustili, že šlo o obtížné rozhodnutí, ale potřebují víc času, aby mohli fanouškům doručit tu nejlepší možnou hru. Už nyní proto ví, že svůj titul nestihnou dokončit v letošním roce, jak původně zamýšleli. Celkově se jedná už o druhý odklad. Původně měla hra vyjít už začátkem roku.

Tým slíbili, že nám v nadcházejících měsících odhalí další informace, které mají komunitě pomoci pochopit, v čem a jak se hra zlepší. Odvolává se přitom na nějaké blíže neupřesněné organizační změny. Vývojáři poděkovali hráčům za trpělivost s tím, že samozřejmě ví, že mnoho z nich zpráva zklame. Můžeme jen spekulovat, zda změny a odklad souvisí s vyškrtnutím práce, kterou napsal pro Bloodlines 2 uznávaný scénárista Chris Avellone. Studio se od něj distancovalo po obvinění ze sexuálního obtěžování s tím, že nepoužijí nic z toho, co pro hru vytvořil.

Podobným překvapením jako v případě Bloodlines 2 je pro nás i odklad závodní hry Dirt 5. Novinka od Codemasters se však naštěstí zdrží jen maličko. Namísto původně plánované 9. října vyjde 16. října, tedy o týden později. Vydání platí pro PC, PS4 a Xbox One. S edicí Amplified ale můžete začít hrát už o tři dny dříve. Verze pro Stadii a konzole nové generace pak vyjde později.

Codemasters mají docela perný rok. Letos už vydali F1 2020. Tým Slightly Mad Studios, který loni koupili, pak minulý týden poslal do obchodů problematický titul Fast & Furious Crossroads a už koncem srpna plánují Slightly Mad vydat Project CARS 3, který zatím provází také dost protichůdné ohlasy. Mimochodem, na titul Fast & Furious Crossroads se dnes povídáme v živém vysílání společně s Petrem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru