Two Point Campus, Sega, V Two Point Campus postavíme vlastní univerzitu

V Two Point Campus postavíme vlastní univerzitu

Autoři Two Point Hospital popustili uzdu fantazii a můžete vybudovat třeba školu pro rytíře

Zdroj: Two Point Studios
31. 5. 2021
Název: Two Point Campus Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 9. 8. 2022

Úniky přes Microsoft Store pokračují dalším nečekaným odhalením. V záznamu digitálního obchodu se objevila nová hra Two Point Campus od autorů Two Point Hospital. Jak už název napovídá, úkolem hráče bude postavit vlastní univerzitní areál. Hru od britského týmu Two Point Studios opět vydá Sega. Společnost založenou v roce 2016, kterou tvoří bývalí zaměstnanci studií Bullfrog a Lionhead, ostatně Sega od roku 2019 také vlastní.

V Two Point Campus nemusíme spravovat jen typické univerzitní prostředí. To by bylo pro autory příliš nudné.

S jistotou díky Microsoft Storu víme, že novinka míří na PC, Xbox One i Xbox Series. Nepochybně se ale objeví také na dalších systémech stejně jako Two Point Hospital. Máme vybudovat univerzitu, o jaké jsme vždy snili. To znamená nepostavit jen jednu budovu, ale celý akademický komplex. Budeme se tak starat nejen o interiéry, ale také pozemky, na kterých jednotlivé domy stojí.

To nejlepší ale přichází, pokud jde o samotné téma. Není totiž jen jedno. V Two Point Campus nemusíme spravovat jen typické univerzitní prostředí. To by bylo pro autory příliš nudné, a tak je výsledek mnohem hravější. Můžete například vybudovat školu pro rytíře nebo kuchařskou akademii. V každém případě si budeme počínat v některých základních rysech podobně. Musíme vybudovat zázemí, najmout zaměstnance nebo se starat o dobré mezilidské vztahy.

Profil je na Microsoft Storu stále aktivní. Můžeme tak jen zkusit hádat, kdy zmizí a titul bude posléze představen oficiálně. Stát by se tak ale klidně mohlo až na některé z červnových akcí. K dispozici každopádně máme i první screenshoty, takže se můžeme jen těšit na další informace.

Svou první hru vydali Two Point Studios v roce 2018. Byl to Two Point Hospital pro Windows, Mac a Linux. O dva roky později následoval port pro konzole PS4, Xbox One a Switch. Duchovní nástupce klasického tycoonu Theme Hospital se setkal s velmi vřelým přijetím. Chválili ho kritici i hráči. Hra se pravidelně rozrůstala o nový obsah.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru