V německé GameStopu lze předobjednat Titanfall 3

Neradujte se ale příliš. Podle dalších vyjádření pracovníků obchodu hra potvrzena není

Zdroj: Electronic Arts
10. 5. 2022

Ačkoliv víme, že ve studiu Respawn vzniká hned několik projektů, třetí díl akce Titanfall alespoň prozatím zůstává jen zbožným přáním fanoušků. Můžeme se sice vracet k vyjádření z loňského září, ve kterém studio potvrdilo, že Titanfall zůstává přímou součástí vlastního DNA a že nikdo neví, co budoucnost přinese, ale to má daleko k náznaku, že skutečně vzniká třetí díl, natož že se ho v dohledné době dočkáme. Jenže fanoušci se chytají všeho možného, včetně nových fotek z německých poboček obchodu GameStop, kde se Titanfall 3 objevil v regále s předobjednávkami. Černá krabice s bílým nápisem neslibuje mnoho, zvlášť, když je zachycena po boku her jako Dragon Age 4 s nejistým datem vydání nebo vedle fakticky stále ještě neoznámené FIFA 23. Na druhou stranu – jedná se o GameStop a důvěra v tak velký řetězec velí přinejmenším přemýšlet, zda náhodou nedošlo k nežádoucímu úniku informací.

Zdroj: Reddit

Určitě bychom mohli pokračovat připomínáním nejrůznějších souvislostí nebo úvahami na téma, zda by se třetí díl populární akce EA či Respawnu vyplatil, stačí ovšem věnovat trochu času odkazovanému vláknu na Redditu a naděje rychle ochladnou. Jistě, zprvu pozitivní zpráva měla přijít přímo od zaměstnanců GameStopu v Norimberku, kteří měli jednomu z uživatelů Redditu potvrdit, že hra by měla dorazit na konci letošního roku a důvod, proč se nachází v sekci předobjednávek, je jednoduše ten, že už byla oznámena. „Nemohli bychom přijmout platbu za předobjednávku, kdyby nebyla,“ měla vysvětlit prodavačka, což je ale v přímém rozporu se všemi oficiálními informacemi. Ano, platí, že předobjednávky se spouští spolu se známým datem vydání, Titanfall 3 ale oznámen nebyl a rozhodně tak nemá stanovený termín uvedení.

Ozývají se proto další zaměstnanci obchodu z Německa, kteří patrně vnáší do celého problému jasné světlo. Jak uvádí uživatel s přezdívkou Asswaterpirate, v souvislosti se hrou Titanfall 3 se vůbec nic nezměnilo a hra je přibližně tak blízko k vydání, jako byla před rokem – tedy vůbec. „Datum, které [prodavačka] uvedla – podzim 2022 nebo 4. čtvrtletí 2022 – je pravděpodobně 13. listopadu 2022, což je obecně používaný placeholder,“ vysvětluje údajný zaměstnanec GameStopu. „Jsou tu desítky, ne-li stovky her v našem systému s tímto datem,“ doplňuje a přidává další detaily. „To, co vidíte na fotce, je pravděpodobně jen generické promo, které na prodejně leželo už dlouhou dobu. Ale protože žádné velké hry nejsou na léto s pevným termínem a skutečným artworkem oznámeny, někdo prostě jen musel vyplnit tu část regálu, která láká k předobjednávkám,“ zní další vysvětlení.

Uživatel ale zachází ještě dál a vrací se až do doby před vydáním Apexu Legends, protože i o této hře se mluvilo jako o dalším titulu z univerza Titanfallu, a právě domnělý Titanfall 3 může být jen pohrobkem tohoto oznámení. Navíc, podle příslušného příspěvku na Redditu neuchovává GameStop žádná tajemství stran budoucích vydání her, případně k nim mají přístup jen lidé na vyšších pozicích a ti by rozhodně neoznámili hru od EA prostřednictvím generické krabičky v prodejně v Německu. „Tohle není případ – pravděpodobně to neznamená nic. Tohle na sto procent neznamená nic.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru