MultiVersus, Warner Bros. Interactive Entertainment, V MultiVersus začíná otevřená beta

V MultiVersus začíná otevřená beta

Pobijte se s Batmanem nebo Buggsem Bunnym. Po LeBronu Jamesovi dorazí i Rick a Morty

Zdroj: Player First Games
26. 7. 2022

Týden po spuštění bety pro účastníky alpha verze a testování se svět MultiVersus otevírá i dalším, hra dnešním dnem vstupuje do otevřené bety. Bláznivá a hektická bojovka připomínající Super Smash Bros. při té příležitosti přivítala ve svých řadách coby postavu LeBrona Jamese z loňského filmu Space Jam: Nový začátek, později se připojí i Rick a Morty ze stejnojmenného seriálu. Společně rozšiřují už v tuto chvíli početný a různorodý seznam postav, mezi nimiž jsou i hrdinové od DC nebo postavičky z Looney Tunes, do budoucna má hru ale doplnit ještě celá řada dalších postav.

MultiVersus je free-to-play a nabízí zápasy 1v1 a 2v2, případně všichni proti všem nebo proti AI. Hra je dostupná pro PC i konzole PlayStation 4 a 5 a Xbox One i Xbox Series X|S, navíc již nyní je podporován cross-play a stejně tak se mezi platformami přenáší postup. V tuto chvíli v seznamu bojovníků najdeme kromě LeBrona i Shaggyho a Velmu se Scooby-Doo, dále Batmana, Supermana, Wonder Woman a Harley Quinn od DC, z Looney Tunes je doplňují Bugs Bunny a Taz. Nechybí ani legendární Tom a Jerry, Jake a Finn z Adventure Time (Čas na dobrodružství), Steven Universe a Garnet ze Steven Universe nebo Arya Stark ze Hry o trůny a Železný obr (The Iron Giant) ze stejnojmenného animovaného filmu z roku 1999. Navíc je doplňuje nová postava Reindog, jež byla vytvořena speciálně pro hru.

Své síly pak mohou hrdinové změřit na mapách Scooby’s Haunted Mansion (Scooby-Doo), The Batcave (DC), Tree Fort (Adventure Time), Sky Arena (Steven Universe), Trophy’s E.D.G.E., Trophy’s E.D.G.E. 2 a Training Room. Ve hře bude samozřejmě možné zakoupit speciální měnu a battle pass. Spuštění je naplánováno na 18:00 našeho času.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru