V MotoGP 21 musíte po pádu sami nasednout na motorku

V MotoGP 21 musíte po pádu sami nasednout na motorku

Vývojáři z týmu Milestone slibují dosud nejautentičtější ročník. Letos vydají hned několik her

Zdroj: Milestone
18. 2. 2021

Italské studio Milestone oznámilo závodní hru MotoGP 21, která vyjde už 22. dubna. Nový ročník motocyklové série míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch a pohání jej Unreal Engine od Epicu. Autoři slibují úplně novou úroveň simulace a kromě krátké upoutávky, která toho o hře příliš neříká, zveřejnili i slušnou porci screenshotů, díky níž si už můžete udělat lepší představu minimálně o grafice.

Když během závodu spadneme, už nemůžeme spoléhat na automatický respawn. Hráč musí sám vstát a nasednout na motorku.

MotoGP 21 prý nabídne dosud nejautentičtější zážitek, ale to je něco, co vývojáři podobných her slibují s každým novým ročníkem. Hra samozřejmě nabídne sezónu 2021 a má naplno využít výkon konzolí nové generace. Na next-gen už dorazil i předchozí díl, ale šlo “jen” o vylepšenou verzi, která zřejmě nebyla PS5 a Xboxu Series šitá na míru. Na konzolích hra nabídne dynamické rozlišení až 4K, 60 snímků za sekundu a vylepšenou grafiku. Samozřejmostí jsou kratší nahrávací časy díky SSD a v multiplayeru potkáte více živých soupeřů.

Rozpracovaná dál bude v novém ročníku údajně manažerská část, budete moci vybudovat vlastní tým, upravovat motorku a dosáhnout slávy postupným růstem z nižších kategorií. Autoři se chtějí podle svých slov víc zaměřit rovněž na samotné řízení a ovládání vašeho stroje, takže budeme muset sledovat třeba teplotu brzd. Když navíc během závodu spadneme, už nemůžeme spoléhat na automatický respawn. Hráč musí sám vstát a nasednout na motorku.

Kromě aktuální sezóny se můžete těšit také na historické jezdce a jejich ikonické stroje. Takových závodníků bude ve hře víc než 40. V manažerské části si můžete vybírat mezi existujícími týmy, nebo založit úplně nový. Nedílnou součástí vedení stáje je i výběr vhodných lidí. Upravit si samozřejmě můžete podobu helmy, polepy i vaše číslo. O ostatní závodníky v singlu se opět stará umělá inteligence A.N.N.A.

Studio Milestone každoročně posílá na trh několik her. Letos už vyšly vylepšené verze her MXGP 2020 a Ride 4 pro next-gen systémy a 11. března vychází Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4. Je to přitom jen pár dní, co prostřednictvím Xbox Storu unikla informace, že Milestone pracují na dosud oficiálně neoznámené hře Hot Wheels Unleashed a vyjít by měla 29. září.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru